Telefony Sony XPERIA skončí! Co se stane v roce 2025?

Originál článek publikovaný na: Telefony Sony XPERIA skončí! Co se stane v roce 2025?

Na internetu se objevily první informace o modelu Sony XPERIA 1 VI V druhé polovině roku by měla následovat kompaktní Sony XPERIA 1 VI Telefony Sony XPERIA skončí, Sony ale telefony naštěstí dělat nepřestane Telefony Sony Ericsson XPERIA a Sony XPERIA mě provázely spoustu let, vlastně neexistoval model, který bych doma kratší nebo delší dobu…

1 Like

:see_no_evil:
Xperii 1 VI nahradí kompaktní Xperia 1 VI? Nebude to náhodou jako vždy Xperia 5 VI? :smiley:

Přehřívání? No nevím v Mark 3 to byl problém, proto šla z domu, ale X1 Mark 5 problém není. To na tom byl samsung galaxy S22U hůř…

A kde má prosím Xperia nějaký prustrely nebo výřezy na přední foťák?
:see_no_evil:

2 Likes

Formulaci jsem upravil, bylo to myšleno na trh jako celek, nikoliv jen na Sony, ale napsáno to bylo špatně. Uznávám a omlouvám se :slight_smile:

1 Like

Za mne je SONY XPERIA v pohodě, jiné mobily nepoužíváme, výdrž baterie je bezkonkurenční…vodotěsný odolný mobil.Design pěkný, celkem kompaktní velikost.Doufám, že Sony bude mobil dělat dál. Mohli by se vrátit i k modelům Compact.

1 Like

Souhlasím. Používal jsem vždy vlajky od Sony. Jen u Xperia 1 mark 3 jsem fakt nedal to přehřívání a to pomalu u čehokoli. V létě byl telefon pomalu nepoužitelný. Nebylo kam jít a tak jsem (přesto že jsem odpůrce Samsungu) pořídil S22U a můžu teda přímo srovnat. Určitě má S22 silné stránky, jako S-pen, světelnost displeje, skvělý aplikace jako Kalendář a Počasí (jinou tak dobrou alternativu jsem na Google play nenašel). Ultra se přehřívala taky značně, baterka ovšem vydržela tak půlku, co Xperia. O fotkách nemluvě, je fakt, že každej telefon si vedl líp, nebo hůř při určité scéně. Nicméně za mě bych vypíchnul to, že Xperia, nerozdíl od Samsungu fotí reálný fotky a ne dobarvený, dokonce teď se ukazuje, že samsung je dokresluje (při zoomu ve tmě na žárkovku si myslí že je to měsíc a dokreslí krátery) :smiley: Fakt skvělý za telefon ze 40K :smiley: Nutno uznat, že fotky jinak v detailech na mobilu vypadají fajn, ale když ted vezmu S22U a Xperii 1 mark 5 a fotku hodim do PC, tak u Ultry to šumí jako blázen. Nicméně, je nutno dodat, že výsledná fotka za mě není dnes u vlajek až tak v režii telefonu, ale největší část udělá sám uživatel. Zoom nepoužívám, to je za mě u mobilu velká ztráta kvality. Na to mám normalní foťák…

2 Likes

Článek o ničem samé spekulace ,. HTC byli také supr telefony i Nokie ale …:end:

Touto optikou je řada článků jen spekulacemi dokud konkrétní produkt nebo změna není oficiálně představena :slight_smile:

1 Like