Prodeje telefonů v Evropě: Trio firem válcuje konkurenci!

Originál článek publikovaný na: Prodeje telefonů v Evropě: Trio firem válcuje konkurenci!

Prodeje telefonů v Evropě meziročně klesly, zájem o nové modely se ale obnovuje Konkurenci naprosto válcuje trio ve složení Apple, Samsung a Xiaomi Ostatní výrobci dohromady nemají ani čtvrtinu trhu Telefonů se v Evropě prodává pořád méně, už v roce 2024 by se ale trh mohl opětovně vrátit k růstu. Starému kontinentu naprosto dominuje trio…

Ano, zatím se mi líbí Pixel 8

Tady je spíš krásně vidět, jak společnost degeneruje. Radši si koupí hloupou značku… Z Applu se stal kult … A přitom to za ty prachy vůbec nestojí xddd

1 Like

Proč he podle tebe hloupá?

Nebo koupí Apple, protože za ty rok si vybudoval pověst, že člověk se o něj nemusí starat. Navíc je to pravda…

Kupuji už roky jen SONY XPERIA. Vyhovuje design, výdrž baterie a japonská značka. Nemám rád Činu ani korejce. A Apple má tragické baterky, nechci tahat pořád powerbanky.

1 Like

Sony má své kvality… Ale za mě je fajn výdrž trochu málo :slight_smile:

1 Like

Další parametry skvělé u SONY jsou velikost, je to ještě Compact,který dám do kapsy , je voděodolný a nárazuvzdorný. A stále má SD kartu.S bezkonkurenční vydrží baterie není možné vybrat lépe.

1 Like

Výdrž je super, o tom žádná. Třeba výhody SD karty už ale za mě spíše zmizely…