Stahujte! Copilot od Microsoftu míří na Android, na rozdíl od ChatGPT je zcela zdarma

Originál článek publikovaný na: Microsoft Copilot míří na Android! Oproti ChatGPT je zdarma

Microsoft Copilot zamířil na Android jako samostatná aplikace Je zcela zdarma a disponuje modely GPT-4 a DALL-E 3 K plnohodnotnému používání stačí pouze Microsoft účet Microsoft Copilot, který byl nedávno integrován do systému Windows 11, je rozhodně jedním z největších pokroků v oblasti počítačových operačních systémů. Osobní asistent se nyní dostává i na Android. Fakticky…

Kč999.99 / Lifetime, Kč129.99 / week

Vůbec ti nerozumím, co tím myslíš. Můžeš to prosím více rozvést?

Jestli otázka je určena pro mně - tak já jsem to nainstaloval a vyhrklo na mne toto předplatné.
Tak jsem jenom chtěl zchladit to nadšení, že je to úplně zdarma. Ta cena není zas tak úplně strašlivá - tisícovka navždy. VN

Jasně, bylo to na tebe Vláďo, proto jsem tě i citoval (a tím pádem by ti měla přijít i notifikace :).
Já aplikaci taky naistaloval a vše funguje bez placení. Mohl bys prosím poslat screenshot?
U mě to vypadá nějak takto?

Mě to také začalo fungovat hned a bez placení :thinking:
A opravdu ses přihlásil účtem Microsoft? No, ono to asi jinak stejně nejde :thinking:

Jinak krom toho, že odpovědi mohou být pomalejší (jak aplikace předpovídá) je i slušná latence mezi psaním textu a hlasovým čtením. Nejdříve se 1-2 řádky napíšou než začne být slyšet čtený text.
Ale to asi není na závadu. Buď si to přeštu a nebo když nemůžu koukat na displej, tak se informaci dozvím jen o pár vteřin později :slight_smile:

ChatGPT tohle začal dělat taky a tím že Copilot od Microsoftu je na něm postavený, i když ne stejný, jak oni tvrdí :). Vypadá to, jako kdyby těch prvních pár řádků, které odpovídá pomaleji, ještě přemýšlel :).

Píše se, že funguje na Androidu od verze 7. Mám na HUAWEI verzi 9, ale instalovat nelze.
Zpráva v Google Play “Tato aplikace pro vaše zařízení není dostupná” :frowning: . Ale proč, to se nepíše.

Na to se velmi těžko odpovídá, ale pokud to nejde oficiální cestou z Google Play. Tak zde ještě existuje alternativa, nainstalovat z nějakého neoficiálního zdroje. Například odsud https://www.apkmirror.com/apk/microsoft-corporation/microsoft-copilot/

Při instalaci z jiných zdrojů je ale potřeba mít na paměti, že některé mohou obsahovat infikované instalační soubory APK, a proto je vždy potřeba pečlivě zvážit, zdali daný zdroj můžeme považovat za věrohodný, či nikoliv. Ze zkušeností ale vím, že https://www.apkmirror.com/ patří mezi ty věrohodnější.

Za mě by v budoucnu Copilot mohl konkurovat stávajícím modelů, už jen díky propojení s Microsoft účty. Rozhodně bude pohodlnějším řešením pro korporáty, než placení jednotlivých aplikací. Zkusila jsem a jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet

1 Like