Sleva na luxusní telefony Vertu! Kolik stojí v akci?

Originál článek publikovaný na: https://www.svetandroida.cz/luxusni-telefony-vertu-sleva/

Na našich stránkách vás pravidelně informujeme o zajímavých slevách Nejčastěji je v hlavní roli Lidl, některé produkty ze světě elektra prodává levně Tentokráte zamíříme do úplně jiných vod, ani 40% sleva z Vertu nedělá levný stroj Sleva na luxusní telefony Vertu nepřichází moc často. V hlavní roli samozřejmě není nejlepší poměr cena versus výkon, oblíbená…

Vertu cílí na zákazníky, kteří se chtějí cítit výjimeční tím, že konkrétní telefon mají klidně jediní ve městě. O funkce a výkon jim ani tak nejde. Podobně jako lze koupit hodinky za 100 i více tisíc a přitom ukazují pouze čas. Dokonce existují i aplikace za několik tisíc, které jediné, co umí, že nabízí hlášku o tom, že jste majitelem nejdražší aplikace. A pokud chce Vertu prodat i starší modely, zkouší je zlevnit. Tím třeba osloví i nový typ zákazníků, kterým nejde primárně o to utratit za mobil co nejvíce peněz. Tolik mé zamyšlení.

Souhlasím, ale pořád mi zmíněný Caviar přijde po všech stránkách lepší. Ačkoliv vzhledem ke slevě teď o kuse dražší

Ono je otázkou, zda u luxusních mobilů je ještě co vymýšlet nového. Kolik toho lze udělat s designem, když chceme minimální rámečky? A dát na záda kousek platiny nebo zlata, nějaký ten drahokam a samozřejmě nesmí chybět kůže. Ale to vše už tu bylo.

Souhlasím… Uvidíme, kam se tato oblast posune