Sláva! Vytoužená vychytávka aplikace Google Home míří k uživatelům

Originál článek publikovaný na: Sláva! Vytoužená vychytávka aplikace Google Home míří k uživatelům, ušetří vám čas

Aplikace Google Home dostává dlouho očekávanou funkci S widgety pro domovskou obrazovku se zjednodušuje ovládání Funkce se nyní konečně rozšiřuje k prvním uživatelům Není to tak dlouho, co jsme psali o připravované vychytávce pro aplikaci Google Home, o kterou si lidé říkali už minimálně několik měsíců. Jednotlivé produkty chytré domácnosti bude nově možné ovládat pomocí…

Zatím je stále rychlejší vše v domácnosti ovládat postaru. Klasickými vypínači. :slight_smile:

No už tě vidím jak míříš přes celou republiku, nebo jak se vracíš z dovolené, kvůli rozsvícenému světlu. Místo toho abys párkrát klikl do telefonu. :person_facepalming:

1 Like

Proč bych měl chtít rozsvítit světlo v domě, ve kterém nejsem? Ne, to opravdu nechci. :-))

“kvůli rozsvícenému světlu” :thinking:

Jakože bych odešel a nechal rozsvíceno? Tak to mi opravdu nehrozí. Nejsem blbec. A pokud mám jet na druhý konec republiky, tak opravdu všechno zkontroluju.

Mě se to stalo už mnohokrát a nejen v tomto případě jsem chytrou domácnost ocenil.

Nechce se mi ale věřit, že někdo kdo je tak nepozorný při čtení článků a textu v komunitě, nikdy nebyl nepozorný ke své domácnosti a nenechal nechtěně svítit. :electric_plug:

1 Like

Opravdu. V životě jsem nenechal nikde rozsvíceno. Já totiž úplně automaticky zhasínám, když opouštím místnost. Úplně stejně jako vypínám vodu nebo plyn. Stejně jako po použití záchodu spláchnu. To Vám taky hlídají aplikace?