Samsung se nebojí experimentovat! Podívejte se na odvážný design Galaxy Watch 7 Ultra

Originál článek publikovaný na: Rendery Samsung Galaxy Watch 7 Ultra odhalují mimořádně odvážný design!

Samsung letos vydá hodinky pro nejnáročnější uživatele Galaxy Watch 7 Ultra budou konkurovat vrcholnému modelu Applu Známý leaker zveřejnil jejich rendery, odhalují odvážný design Už delší dobu se spekuluje, že Samsung letos v létě vydá nadupanou verzi chytrých hodinek Galaxy Watch, která se postaví vrcholnému modelu od konkurenčního Applu. Údajné Galaxy Watch 7 Ultra potvrdil…

Líbí. Nemám rád, když se někdo opičí.

3 Likes

Hlavně ať z toho neudělají stejný hranatý hnus jako Watch od Apple. I když tedy řadu 7 asi přeskočím, mám teprve poměrně krátce Samsung Watch 6 a nějaký zásadní důvod pro výměnu nevidím. Měním hodinky tak po 2 až 3 letech.

2 Likes

Experimentovat? Je to recyklovaný Samsung Gear Sport z roku 2014. Tehdy se neujal, proto jej téměř nikdo nezná. Snad bude mít Samsung větší štěstí o 10 let později.

1 Like

Mne sa to napriklad vobec nepaci :grinning: zlate Oneplus Watch 2 alebo Huawei hodinky. Alebo hranate su podla mna este viac prakticke a pacia sa mi viac ako gulate alebo ako toto co vymysla Samsung

1 Like

Pokud budou měřit i ten cukr v krvi, tak by to byla docela zásadní novinka.

3 Likes

Tak hlavně ať jsou na pořádnou ruku! Ne velikost ala barbína…:joy::joy:

2 Likes

Jestli se Samsungu zadaří i s výdrží baterie, tak mám jasno :nerd_face:.

1 Like