Obří únik! Samsung Galaxy Watch Ultra se ukazují ve třech barvách, konkurenci nahání strach

Originál článek publikovaný na: Obří únik! Samsung Galaxy Watch Ultra se ukazují ve třech barvách, konkurenci nahání strach

Samsung brzy představí nadupané chytré hodinky Galaxy Watch Ultra Nabídnou robustní tělo a budou konkurovat vrcholnému modelu od Applu Známý leaker zveřejnil oficiální snímky tří různých barevných variant Čím více se přibližujeme 10. červenci, kdy proběhne vyhlížená konference Galaxy Unpacked, tím více materiálů se Samsungu nedaří udržet pod pokličkou. Masivní únik teď postihnul chytré hodinky…

1 Like

To by mě zajímalo, z čeho by měla mít konkurence strach? Mě ty hodinky přijdou hnusný.

1 Like

Dle mého názoru vypadají hodinky velice dobře, ten odklon od zažitých starých kulatých tvarů nevypadá vůbec zle. Samozřejmě se najde dost odpůrců novinek (i z druhého Apple břehu) a tvar W7 bude zpočátku v popředí “neoblíbenosti”, ale jako vždy masivním prodejem a reklamou ze všech stran tato nelibost pomalu ochladne a většina uživatelů si hodinky nakonec ráda nasadí. Můj favorit je bílá barva, společně s prstenem jsou to letos jistě zajímavá želízka v ohni která si rozhodně nenechám ujít.
Můj náhled na věc, nikomu jej nevnucuji !

2 Likes

Když pomineme design, který se líbí mnoha lidem (včetně mě), pak by se rozhodně mohla bát výbavy. Počítá se například se 3nm čipem, jenž snad zajistí parádní efektivitu.

Na druhou stranu výtky kolem designu chápu. Počítalo se s tím, že Galaxy Watch Ultra budou hranaté, a Samsung nakonec zvolil trochu pofidérní přístup – kombinaci kulatého displeje a hranatého těla. A naprosto rozumím, že se to nemusí líbit každému :))

Bílá barva mě také velmi zaujala, ale provedení s oranžovým řemínkem za mě taky nevypadá vůbec špatně :slight_smile:

S tím hranatým designem by to bylo až moc “jablkové” a v oranžové kompletně , takto má vzhled W7 od každého něco, docela dobrý tah a zajímavý “kočkopes” …

1 Like

Díky za sdílení svého pohledu, v tomto máš asi pravdu :))