Samsung Galaxy S24 Ultra bude lepší než jsme mysleli! V čem?

Originál článek publikovaný na: Samsung Galaxy S24 Ultra bude lepší než jsme mysleli! V čem?

Představení řady Galaxy S24 se nezadržitelně blíží Neuplyne týden bez nového úniku informací o těchto novinkách Samsung Galaxy S24 Ultra nakonec bude ještě lepší telefon než se očekávalo Už už se zdálo, že o modelu Samsung Galaxy S24 Ultra víme úplně vše, ostatně před několika dny jsme vám ukázali živé snímky tohoto přístroje. Ale některé…

Nie, nezachová si 10x zoom, táto info od ThElec už bola vyvrátená ako nepravdivá

https://twitter.com/Tech_Reve/status/1734516227996016864

Díky za zdroj, @JozinekCZ prověří a případně opraví/doplní článek.

@sqlrequest Jen drobnost, pokud příště budeš chtít do svého komentáře něco doplnit, stačí dát “upravit příspěvek”. Ta volba je schovaná pod třemi tečkami.
image

Říct že S24U bude jedním z nejlepších bez toho aby měl člověk šanci si ten telefon vyzkoušet mně přijde prostě jako zbytečná nadsázka , ten telefon může mít problémy s přehříváním, zklamat v očekáváních, může to mít problémy s displejem může to být fiasko jako série S20 , pak řešit ty parametry mně přijde taky jako hloupost mám S23U a ten jas je naprosto dostatečný a to si ani nemusím zapnout mimořádný jas ale zase chápu že by jste neměli o čem psát. Ten objektiv jsem někde vidél že z 3x udělají 5x a zvýší mu rozlišení a 10x zůstsne stejný přitom ten 100x digitální výřez je z toho 10x no těžko říct třeba nás samsung překvapí

Nechci se v tomto autora článku @JozinekCZ nějak zastávat, ale přijde mi celkem logické a očekávatelné, že pokud Samsung mobily jsou jedny z nejlepších telefonů za posledních X let, je dost logické tvrdit že i Samsung vlaková loď pro rok 2024 bude patřit mezi ty nejlepší. A uniklé spekulace to už jen potvrzují.

Ale i od toho jsou zde komunita Svět Androida, abychom mohli sdílet názory a diskutovat o nich, i když jsou rozdílné. Takže díky za zapojení :+1:.

V době psaní článku převažoval názor o zachování 10x teleobjektivu, zmíněný odkaz jsem viděl, ale pokud se podíváme na zdroje za posledních 24 hodin (dnes máme 18. prosince), tak to pořád je cca padesát na padesát, jestli bude nebo ne. Galaxy S24 Ultra je teď atraktivní téma, vybrat ten jediný pravdivý únik není úplně jednoduché :slight_smile:

A já si myslím, že v dnešní době už si to výrobci umí pohlídat zase o kus více než v minulosti. Pro Samsung je to jeden z klíčových modelů, pochybuji že by chyboval…