Bude Samsung Galaxy S24 Ultra největším skokem za poslední roky?

Originál článek publikovaný na: Samsung Galaxy S24 Ultra - největší skok za poslední roky?

Samsung Galaxy S24 Ultra bude patřit k nejvybavenějším telefonům roku 2024 Podle posledních zpráv nakonec telefon nenabídne 10x optický zoom, což je škoda Kvalita fotografií bude přesto výborná, navíc tentokráte to nebude o drobných změnách Samsung Galaxy S24 Ultra patří k nejočekávanějším telefonům roku 2024. Neuplyne týden bez nějaké zajímavé informace, která se váže k…

1 Like

Tak jako velký fanda S řady jsem naprosto nasrany že tam 10x opticky nebude. Bohužel S23U zustane. Tohle si Samsung nasral hodne lidi.

Nevím, zda se ta AI až příliš nepřeceňuje. Opravdu bude až tak moc praktická pro náš každodenní život? Aby se dalo mluvit o velkém skoku kupředu.

Moje řeč. Bude to nuda a náš jazyk to stejně umět určitě nebude. Pak prijde na fotky a opět to bude pozadu a fotit to bude stejně špatně jak loňská S23U. Snad se pletu.

1 Like

10 je stejně moc 3 a 5 je ideální :slightly_smiling_face:

Ani bych nerekl. Prave kvuli tomu jsem byla vlajka od Samsungu pred vsema. Tedka tomu tak bohuzel nebude. Ale to je jejich boj.:person_shrugging: Aby se nedivili kdyz jim to nebude nikdo kupovat :slight_smile:

10x zoom mám v telefonu tři roky. A použil jsem ho tak třikrát… :slight_smile:

Tak ze ty s nim nefotis neni muj problem že :slight_smile: znam x lidi co s tim foti dene.

Nechci se hádat, ale těch lidí co toto rozumně využije bude spíše méně než více. A jestli někdo fotí s tímto denně… No, každý jsme nějaký :slight_smile:

No tohle byla ta odlišnost co kazdy chtěl teďka to bude opět jen kopirovaní jablka s 5x optickym. Bohužel. Jde to do kopru aspoň pro mě.

Ono paradoxně, když mrknete třeba na Youtube na srovnaní S23U Pixel 8 pro a Iphone 15, tak optický zoom 10x není až zase taková výhra. Při nazoomování (digitálním) fotek u konkurentů mi dokonce přišel obraz lepší než u Samsungu. Pořád jsou to “jen” mobily i když kvalita foto šla neskutečně dopředu, takže ztráta optického zoomu nemusí být takový tragédie. Ale je to jen můj úhel pohledu:)

AI a jazyky je velka síla, preklady jsoy famózní, AI ma prave tenhle potencial a moc bych se divil, kdyby tenhle aspekt Samsung opomenul. A ikdyby, AI obecne dobudoucna zapricini hloupnuti lidstva, tak jako ted uz lidi bez mobilu nedovedou dobre pocitat, za cas nebudou sami schopni zvejknout jinym jazykem a to je špatně, takže mně osobně absence lokalizace vubec nevadí

10x zoom je v zásadě jen marketingová vějička, pokud dokáže opravdu kvalitni rawka, je to vse, co člověk, který to s fotografovanim mysli aspon trochu vazne, potrebuje. Fotak neni o optickem zoomu a AI, jeji kvalita a zpusob pouziti muzou byt opravdovy “gamebreaker”. Kdo to nevidí/podcenuje, muze dost brzo dost čumět.
Tenhle telefon časem nikdy nebyl primárně o foťáku. Je to hw, ktery prakticky bez problemu dovede nahradit notas i domaci PC, staci so k tomu pořídit mys a klavesnici (ja jeste hub a pro jistotu hdmi kabel) a ten telefon nahradi a v zasade usetri za tolik, v tu ranu zbytné, elektroniky, že když se nad tím člověk zamysli, ta cena je velmi opodstatnena. Spis nez zoom by mne mrzelo, kdyby chybelo v nabidce 1TB úložiště

2 Likes

Tak to teda vubec nesouhlasim kdyz nazoomuji S23U a pixelem 8pro tak pixel je uplne mimo v detailech. Doporucuji brylky kolego :wink: