Řidiči z vás nebudou nadšení. Existuje nenápadný trik, jak ušetřit i stovky korun za jednu jízdu na Boltu a Uberu

Originál článek publikovaný na: Tajný trik: Ušetřete stovky za jednu jízdu na Boltu a Uberu!

Bolt a Uber zažívají raketový vzestup a není se čemu divit Jízdu můžete naplánovat kdykoliv a řidič je u vás za pár minut Existuje poměrně sofistikovaný trik, jak ušetřit zajímavou částku během jediné jízdy Platformy Uber a Bolt nabírají v celé Evropě v posledních letech extrémní množství zákazníků. Není se moc čemu divit, v dnešní…

Tak z Prahy 15 na letiště V.H. je to MHD jen o 20 minut delší (celková cesta je kolem hodiny i s přestupy) a vyjde to jen na 40 Kč za lístek, což považuji za ideální řešení pro toho, kdo chce opravdu ušetřit. :-))
Jinak, pokud se pro řidiče Uberu nebo Boltu pohybujeme s cenou 450 až 800 Kč za 40 minut jízdy, pak bych se u těch 450 korun vůbec nedíval na etický aspekt. Stále je to výdělek kolem sedmi stovek na hodinu. To není málo.

1 Like

Stále je to výdělek kolem 7stovek za hodinu.:thinking:
Uberx saver ani bolt z Prahy na letiště v žádném nepojede zákazník za uvedené ceny ty jsou mnohem menši
Počítat výdělek u takovéto služby na hodinu je trošku mimo jelikož se jezdí osobním autem ne traktorem nebo buldozerem amortizace,spotřeba se počítá na kilometry :+1:

1 Like

Řidiči zaplatíš 450kč, on z toho dá čtvrtinu dispečinku, za vjezd na letiště zaplatí min 60 Kč zpátky jede v drtivé většině prázdný. Takže to je pro řidiče 1 hodina jízdy.
1 km je v nákladu 5 kč takže 40x5 a zbyde 90 hrubého na hodinu. A není v tom absolutně nic a to se vyplatí.
A vy řady vymýšlíte jak zaplatit řidiči aspoň o padesát méně, 40 korun na hodinu hrubého mu musí stačit.
Schválně se někdy podívejte, jak jsou nevychrapany, a čím méně peněz tím více hodin za volantem a každý chce, aby ho vezl cizinec co za tím sedí už 18 hodin.

Určitě řidiči Uberu mají v Praze v průměru 90 kč hrubého na hodinu a proto v tomto podnikají dále. :-)))