Reklamy při pozastavení videa? YouTube experimentuje s kontroverzním formátem

Originál článek publikovaný na: YouTube se rozhodl zneužít vaše pauzy, chce je proložit reklamou

Uživatelé jsou čím dál více nespokojeni s reklamami na YouTube Google jejich rozzuření ignoruje a vesele testuje další kontroverzní formáty Hrozí, že nám bude platforma ukazovat reklamy při pozastavení videa Reklamy na YouTube jsou často diskutovaným tématem. Google se neustále pouští do kontroverzních změn, ze kterých divákům mnohdy tečou nervy. I já sám jsem už…

Čeho jsem si všiml na chytré televizi nového v aplikaci YouTube. Když během pár minut nevyberu žádné video, spustí se tzv. spořič obrazovky, na kterém mi doporučuje různé uklidňující videa typu hořící oheň nebo pohled do krajiny. V případě, když sleduji konkrétní video, po zastavení a pár minutách naskočí úvodní obrázek daného videa, které se neustále přibližuje a oddaluje, není statické a vlevo dole se ukazuje informace kolik zbývá minut do konce pozastaveného videa.
Za mě super update, mám premium. Takže vidím, že ti bez premia tam mají nebo budou mít místo tohoto reklamy.

1 Like