Recenze Samsung Galaxy S24 Ultra: Nejlepší Android současnosti

Originál článek publikovaný na: Recenze Samsung Galaxy S24 Ultra: Aktuálně nejlepší Android

Samsung Galaxy S24 Ultra patří mezi nejlepší Androidy na trhu Mezi hlavní lákadla patří nový teleobjektiv, titanové tělo nebo plochý displej V hlavní roli je Galaxy AI, další vylepšení ale rozhodně také zaslouží pozornost Samsung Galaxy S24 Ultra patřil k mým nejočekávanějším telefonům letošního roku. Jakožto dlouhodobý uživatel předchozí generace, kterou jsem v dobové recenzi…

Pěknej telefon ale ty fotky - bych řekl že na mám Pixelu 7A za 11tis. nejsou o nic horší a noc a pohyblivé předměty je Pixel lepší

1 Like

Tak Pixel 7a je (minimálně ve své cenovce) trochu úkaz :slight_smile: ještě loni bych souhlasil, ale letos se rychlost závěrky hodně zlepšila. Furt to není dokonalé, ale je to mnohem lepší. Klidně nahoď nějaké tvé TOP fotky z Pixelu 7a, ať máme srovnání :sunglasses:

1 Like

Nikdy bych za telefon nedal tolik peněz, to jsem si do dneška myslel. Chtěl jsem si koupit nějaký lepší notebook, ale objednal jsem si ten oranžovej Ultra. Starý Note 9 si nechám jako handheld a přehrávač mp3 kvůli Viperu. Tak už se těším…

2 Likes