Exynos 2400 poprvé porovnán se Snapdragonem 8 Gen 3. Kdo vyhrál?

Originál článek publikovaný na: Exynos 2400 porovnán se Snapdragonem 8 Gen 3. Kdo vyhrál?

Exynos 2400 byl poprvé postaven před Snapdragon 8 Gen 3 Výsledek není překvapivý, test neprobíhal úplně férově Na plnohodnotné a objektivní srovnání si ještě počkáme Exynos 2400 je bezpochyby jedním z čipsetů, který recenzenti v nejbližších dnech vezmou pod drobnohled. Není divu, po nepříliš povedeném Exynosu 2200, který jistě odradil nejednoho zákazníka, ohlásil Samsung velký…

100 tisíc bodů rozdíl je sice hodně, ale u téměř dvou milionů jde jen o nějakých 6 %, takže to uživatel nejspíš ani nepozná.

Ja si myslim ze o vykon sa nikto bat nemusi. Dolezitejsie je ci je ten cip optimalizovany a aku ma efektivitu z hladiska vydrze baterie a prehrievania sa. Dalsia vec je procesing fotiek a tak dalej. Je fajn ze urobia super vykonny cip ale ked ti to rychlo zozere baterku a zahreje telefon tak sa ten telefon neda pouzivat :person_shrugging:

1 Like

Efektivita a zase jen efektivita… Na nedostatek výkonu nikdy ani Exynos netrpěl, ale na šílenou spotřebu ano. To samé když QC nechal vyrábět Snap gen 1 u Samsungu. Ty telefony s ním nejsou schopny přežít den ani v klidu na stole, takže za mne bude objektivní až test, který zhodnotí výdrž baterie.