Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 bude revoluční! Co se změní?

Originál článek publikovaný na: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 bude revoluční! Co se změní?

Qualcomm patří k předním technologickým lídrům, konkurentů moc nemá Jeho nejvýkonnější procesory pravidelně pohání nejdražší telefony na trhu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 přinese zásadní změny, výrobce zariskuje Od představení procesoru Qualcomm Snapdrahon 8 Gen 3 uplynuly necelé dva měsíce a už se objevují nové informace o nástupci. A jsou to zásadní novinky, Qualcomm Snapdragon…

1 Like

Konfugurace jader není vše, za tím je tolik dalších technologií, že dokud nebude kompletní specifikace, tak těžko soudit. A u ARM (RISC) spíše záleží jak je to obalené vším okolo, než na jádrech jako takových, ale na těch samozřejmě taky. Takže usuzovat jen z konfigurace x+y (big-LITTLE) je prostě nesmysl.
Ale doufám, že Qualcomm budu mít opět v některém z dalších telefonů, protože dnes mám Qualcomm Snapdrahon 8 Gen 2 a skoro po roce používání si ho nemůžu vynachválit.
Jedno ale vím jistě, Mediatek mě po špatných zkušenostech už do telefonu nesmí. Ale tím ho nechci nějak zbytečně shazovat, jen raději vsadím na Qualcomm.

Také spoléhám na Snapdragon 8 Gen 3 a také jsem spokojený. Samotná konfigurace není vše, ale přesto je to přístup odvážný. Stran Mediateku - situace pár let zpátky se moc nedá srovnat se současnou, uvidíme…