Přihlášení k aplikaci Messenger může být noční můra!

Originál článek publikovaný na: Přihlášení k aplikaci Messenger může být noční můra!

Přihlášení k aplikaci Messenger se zdá být naprosto jednoduché a triviální Uživatelské jméno, heslo a nakonec případně potvrzení, že se skutečně přihlašujete vy Když se vás ale vývojáři Meta rozhodnou chránit před ztrátou účtu, stane se z přihlášení horor Většinou jednou za rok měním mobilní telefon za nový. Xiaomi 13 Ultra mi věrně a spolehlivě…

Něco podobného se mi stalo s aplikací Instagram, najednou jsem měla 2 účty, přitom jsem druhý nevytvářela a na ten původní nebylo možné se přihlásit. Povedlo se mi to asi po 14 dnech, kdy jsem si myslela, že přestanu Instagram používat.

Já jsem zvědav, jak dlouho to potrvá, zatím selhalo úplně všechno co jsem zkusil… Popis problému včetně obrázků už jsem poslal na podporu

reaguji na článek s problémem s přihlášením na Messenger po výměně telefonu… Měl jsem stejný problém na mém novém telefonu S24. Uvědomil jsem si, že jsem na původním telefonu měl zprovozněnu aplikaci Google Authenticator, kterou jsem měl spojenou i s Facebook účtem pro zabezpečené přihlášení pomocí kontinuelně generovaných kódů. Takže v novém telefonu jsem se zkusil nejdříve přihlásit do Facebook aplikace (za použití kódu z Google Authenticator z původního telefonu), a pak už se aplikace Messenger rozběhla sama…

Ten bohužel nemám… Takže budu čekat :frowning:

A co zkusit verzi Lite? Ta taky nejde přihlásit?

Messenger Lite to má už dlouho za sebou. Facebook Lite skončí se stejnou chybou…

něco podobného jsem řešil před pár dny,bohužel jsem se potvrzovací sms nedočkal a tak jsem musel ofotit doklad totožnosti a teprve potom jsem se do účtu dostal

Tak evidentně nejsem sám… Ale posílat doklady jsem vážně nechtěl

Mně se stalo, že začal zlobit Google Authenticator, nedal se použít pro nový telefon S24+. Mám teď Authenticator od Microsoftu a zatím je to v pohodě. Před chvílí jsem se podívala do historie přihlášení a zjistila, kolik pokusů o přihlášení z jiného světa jsem tam našla. Nedávno jsem se dočetla, že hackeři nejvíc napadají účty na Gmailu. Asi mezi sebou soutěži, kdo jich napadne víc. Je to hnus :sob:

Jednoduchá rada, neinstalovat tyhle věci a člověk bude šťastnější a nemusí řešit nějakou metlu

Rada dobrá, ale nejde použít univerzálně :slight_smile:

1 Like

Ale dá jen člověk musí chtít :grin: pokud nechci nějakého kecálka tak mě nikdo nedonutí to používat je to každého svobodná vůle, znám plno lidí co si musí tuto nebo wacap nainstalovat jen proto že jeden nebo dva lidi nic jiného nechtějí, u mně je to jasné chceš komunikovat tak pošli sms nebo nic

Tak zase nebudu dávat principy nad vlastní pohodlí… :slight_smile:

Upřímně řečeno sms je pro mně pohodlnější :joy:

A já budu oponovat :grinning: Přes WhatsApp (tuhle apku mám radši) nebo Messenger můžu poslat téměř jakýkoli soubor, přes SMS zprávu ne. A komunikace přes WhatsApp skupinu, kdy lektor taiči zjišťuje, kolik nás přijde , je výhodná pro všechny členy skupiny.

Ponaučení do budoucna, nepoužívat ověřovací SMS při přechodu na nový telefon, ale ve starém pouze potvrdit přihlášení a je to. A jako záloha ten MS Authenticator. Ideální je na FB tel. číslo vůbec neuvádět.

Ponaučení celkem otravné… Dosud s tím problém nebyl

To máte pravdu že se dají posílat soubory ale je to omezené velikostí třeba fotky které mají cca 20mb je hned zmenšená na maximální velikost 200kb což je nepřijatelné a nepoužitelný, už v první vlně když meta změnila podmínky tak jsem odešel že všeho co metla vlastní a vůbec mi to nechybí, od té doby používám telegram ten je 100% lepší, jinak sms používám na 90% nevidím důvod proč je zavrhovat