Pouze dnes! LIDL nabízí stylová náhlavní sluchátka s ANC za pakatel

Originál článek publikovaný na: Pouze dnes! LIDL má v krásné slevě náhlavní sluchátka s ANC

V on-line obchodě Lidlu sem tam natrefíte na lákavé slevy Dnes má e-shop v akci bezdrátová náhlavní sluchátka s ANC Mají pěknou skladnou konstrukci a 16hodinovou výdrž V internetovém obchodě Lidlu se mnohdy dá narazit na opravdu zajímavé produkty. Nedávno se v něm například začal prodávat ruční vysavač od Xiaomi, který má HEPA filtr a…

Zajímavé, že cena přepravy mi ukazuje 89,- kde jste vzal, že doprava je zdarma??

Moc díky za upozornění, musel jsem se přehlédnout. Opraveno a omlouvám se za komplikace.

1 Like

Mě by tedy u sluchátek nejvíc zajímalo, jak hrají. Až potom nějaké funkce atd. O tom však není nikde ani zmínka…

1 Like

Ahoj, já sám jsem sluchátka netestoval a zrovna u zvuku se nelze moc spoléhat na popis výrobce. Přece jenom, slibnou kvalitu zvuku slibují výrobci u sluchátek za 500 stejně tak jako u těch, která stojí X tisíc :smiley:

Hlavním smyslem článku tudíž bylo upozornit na zajímavou akci, která by mohla mnohým čtenářům přijít atraktivní a mohli by jí využít :wink: