Obecně, v dnešní době záplavy informací různé kvality a hlavně dezinfomacím, by mělo platit jednoduché pravidlo. Neměli bychom věřit informacím, které nejsme schopni ověřit z více na sobě nezávislých zdrojů. Nebo je minimálně nešířit dále.
Je to skvělý způsob, jak se nevědomky nastat dezinformátorem.
Tahle debata mi přijde trochu zbytečná. Píšeš, že jsi zjistil a přitom se zdá, že si to jen myslíš (nemáš k tomu žádné důkazy, jen svůj pocit). Tak to je pak jakákoliv konstruktivní diskuze ztráta času :(.