Google uvolnil Obchod Play 40! Co přináší jubilejní verze?

Originál článek publikovaný na: Google uvolnil Obchod Play 40! Co přináší jubilejní verze?

Obchod Play je hlavním zdrojem aplikací u telefonů s operačním systémem Android Google aplikace neustále vylepšuje o nové funkce, během roku se objeví desítky různých verzí Obchod Play 40 nabízí drobnou novinku, její plnohodnotné využití ale za mě limituje samotný Google Obchod Play je nedílnou součástí operačního systému Android, pokud si odmyslíme telefony určené pro…

Takže titulek mě navede na pravděpodobné novinky, které nejsou vůbec napsaný. Jen stížnost autora článku na to, že se mu nezobrazují hovadiny… A jelikož už toho mám dost, číst hovadiny mě fakt už nebaví, tak tento web dávám zrušit z odběru a následně blokuji, stejně jako novinky od seznamu a autozive… Tři weby, které už neumí napsat nic seriózního. Jen titulkem nalákat a pak psát blafy.

Teď si úplně nejsem jistý, jestli si rozumíme. Není to o tom, že by novinky nebyly v článku popsány. Jde o to, že vývojáři vylepšili sekci novinek v Obchodu Play. To že nabídky bývají málo často je věc druhá, ale se samotným vylepšením přímo nesouvisí. Ostatně proto jsem lehce směroval na čtenáře otázku, jestli tam někdo jiný těch nabídek a oznámení třeba nemá více. Je to takto srozumitelnější nebo je to pořád špatně?