Nechcete AirPods? Tahle konkurenční sluchátka v Česku frčí nejvíc!

Originál článek publikovaný na: Nechcete AirPods? Tahle sluchátka kupují Češi nejčastěji

Při výběru sluchátek musíme zohledňovat několik faktorů Je nutné vědět, pro jaké účely chceme sluchátka používat Těchto pět modelů Češi momentálně nakupují nejvíc Stejně, jako tomu je u chytrých telefonů, může být i výběr sluchátek pořádný oříšek. V prvé řadě je nutné si ujasnit, pro jaké účely je chceme používat (na hraní videoher, plavání, chůzi…

Na ty zcela řídké případy, kdy je potřebuju (tak dvakrát do roka) mi stačí drátová sluchátka z Lídlu za čtyři stovky. Měl jsem asi za 160 docela slušně hrající z Ali, ale po dvou letech se odlepil měnič v mušli, tak šly do elektroodpadu.

1 Like

Mám již 6 měsíců tato Bezdrátová sluchátka s kostním vedením Haylou BC01 a nemohu si je vynachválit. Haylou BC01 Bone conduction sluchátka* s unikátním přenosem zvuku přes lícní kosti
Doporučuji všem, kdo nesnesou v uších špunty . Mají i vysoké hodnocení, [
Haylou BC01 - Hodnocení užívatelů: 100 % - Heureka.cz)
… Nepadají. Nízká hmotnost, připojení dvou telefonů, dlouhá výdrž na jedno nabití, dobrá kvalita hovorů jako náhlavní souprava, dobrá kvalita zvuku.Duální mikrofony a algoritmus potlačení šumu cVc inteligentně rozpoznávají a potlačují šum v pozadí, aby byly hovory křišťálově čisté.

1 Like

Hudbu mám nejraději doma, kde mám repro. Jinde poslouchám jen rádio, sem tam podcast nebo nějaké video a to tak celkově hodinu týdně. A na to mi stačí obyčejná drátová sluchátka, kterých mám doma asi dvacet z dob ještě tlačítkových mobilů, kdy sluchátka byla součástí balení.

1 Like