Navigace Sygic přináší novinky! Umí režim pro motorkáře, provede vás nízkoemisními zónami a lépe pracuje s nehodami

Originál článek publikovaný na: Navigace Sygic přináší novinky! Potěší majitele starších vozů i motorkáře

Slovenská navigace Sygic oznámila několik zajímavých novinek Pokud máte starší vůz, pomůže vám vyhnout se nízkoemisním zónám Motocyklistům nabídne trasu, která není sice nejpřímější, ale zato si jízdu víc užijí Navigace Sygic je jednou z nejstarších navigací. Zajímavostí je, že má původ na Slovensku. Několikrát změnila obchodní model od čistě placené verze po současný model,…

1 Like

Nejlepší navigace :muscle: nic lepšího neznám dovedla mě vždy na 100% na místo pokud jsem nevěděl kudy jet a to i v zahraničí

1 Like

Máš koupené nějaké premium balíčky?

Jako vážně v dnešní době kdy jsou google mapy a mapy.cz si mám kupovat něco jako je Sygic? Pokud jde o motorku tam skušenosti nemam ale u auta?Neměl jsem s google mapami v zahraničí a všude možně sebemenší problém. Ale u sygicu slyším poslední dobou jen stížnosti.

Mám už pár let koupenou Premium licenci nic jiného

Google mapy nestojí za nic a hlavně musí být online, jo ve městě najít wc to umí zbytek je bez komentáře

Ale prosím tě, kde jsi na to přišel? Že musí být online? Nebudu se dál hádat s někým kdo napíše tenhle nesmysl. Hodně zdaru a dál si plať za navigaci :ok_hand: ještě za Sygic. Jinak bych rad dostal solidní argument proč mam koupit Sygic? Ta tvoje první odpověď se ti moc nepovedla. Díky

Tak já nevím, zkusim jsem tu klikatou cestu a stále mě to tahá na D1, asi se tam bijou přednosti, když zároveň je nastaveno klikaté cesty a nejrychlejší trasa…

1 Like

Zkus třeba Brno-Slavičín, jestli to vezme přes dálnici do Zlína a pak na Slavičín nebo přes buchlovské hory?

Máš ho na konci článku. Pokud se dostaneš do situace, že potřebuješ navigaci a nemáš data (došla, drahá, roaming, není signál…) a nejsi na to předem připravený, je offline navigace spása. Navíc základ je zdarma. Platíš až za premium funkce, jako je častější aktualizace map (tady drsně vede Waze), ale třeba v článku zmíněný HUD a další vychytávky. Pokud to považuješ za zbytečné, nikdo tě nenutí to platit a bude to fungovat i tak.
Osobně jezdím primárně podle Waze, protože nechci střídat navigace zbytečně a na průjezd rozkopaným Brnem je Waze dobrý, ale Sygic mám nainstalovaný pro jistotu. A mám dokonce i prémium balíčky jako je Evropa a svět - tady by se slušelo podotknout, že Sygic dělá jednu prasárničku. Koupíš si balíček a oni ho časem trochu omezí a vydají nový, který máš pocit, že potřebuješ koupit. Třeba mám koupený traffic, ale stejně mně ho vnucuje. To je trochu rána pod pás argumentu o reklamách, ale aspoň se pak už nezobrazují a jízdy.



Zaplatil jsem jen jednu před 6 lety a od té doby ani korunu proč také když mi stačí to co potřebuji. Upřímně raději jsem si zaplatil Sygic jednou než platit za předražená data operátorů každý měsíc

S tím souhlasím že Sygic udělal prasárnu s tím předplatným ale i základní prémium stačí

1 Like

Jenže dneska má data každý a když máš tarif za par kaček s xgb tak to ani řešit nemusíš. Jenže pak si přečtu na Sygic ty recenze a za tohle mam platit? Vypadá to hrozně a ještě x chyb co nejsou celou dlouho dobu opravena. Kdyz už bych měl problém jako ty tak si nainstaluju mapy.cz a off fak neřeším.

1 Like

Nemám potřebu utrácet za data 500mb mi stačí na 2 až 3 měsíce, mapy.cz využívám také ale spíš na turistiku a kolo a mimochodem Sygic je také offline