Motorola Moto Watch 40 jsou pěkné a velmi levné hodinky!

Originál článek publikovaný na: Motorola Moto Watch 40 jsou pěkné a velmi levné hodinky!

Motorola na našem trhu boduje především s levnými telefony G54 Power Edition dlouhodobě patří k nejlepším telefonům za 5000 korun Motorola by ráda v roce 2024 byla úspěšnější a to nejenom ve světě mobilních telefonů Hodinky Motorola Moto Watch 40 jsou první vlaštovkou a myslím si, že velmi dobře kopírují kladné vlastnosti telefonů Motorola. Jsou…

Je sice pěkné, že jsou levné a vydrží 10 dní, ale to jsou i vietnamské digitálky. Žel mně asi stačit nebudou. Smartwatch nenosím na ozdobu, využívám je hlavně kvůli aplikacím, jako např. EUC World, které ovšem u Motoroly nefungují.

Každý z nás používání hodinky trochu jinak, takže proč ne :slight_smile:

Pokud hodinkama nelze platit,tak jsou Out a nemám zájem*

Proč ne, pokud někdo placení potřebuje, zkusí to jinde. Výběr je široký…

Měřit hodinkama velmi nepřesně tlak či pulz?Vyznam maji pro mne jen k placení-je to rychlé a daleko bezpečnějši než kartou.Ty totiž vygenerují čiselný kod a nikoliv čislo karty*A na čas máme mobily, do těch koukáme bohužel furt…

Mě naopak i to “orientační” měření tlaku a krevního pulzu přijde hodně užitečné v několika směrech. Vím zdali se mi kondice zlepšuje, nebo ne. Je to pohodlné a nemusím sebou tahat další zařízení …