Levnější nikdy nebyl! MacBook Air M2 koupíte v obou velikostech s výraznou slevou

Originál článek publikovaný na: Levnější nikdy nebyl! MacBook Air M2 koupíte v obou velikostech s výraznou slevou

MacBook Air M2 je skvělý notebook, který si poradí i s náročnější prací V Česku můžete obě velikosti pořídit s výraznou slevou 13″ verze může být vaše už za 25 tisíc korun Hledáte kompaktní notebook s vysokým výkonem a skvělou výdrží baterie? Pak by vás mohl zaujmout MacBook Air M2, který je nyní v Česku…

Skvely uplne neni. 8gb ram nestaci ani pro normálního uzivstele. Druha vec je ta, ze base model m2 je pomalejsi nez base model m1 skrz 1x ssd s tim ze m1 ma 2x. :))

Pise nekdo kdo to nemel v ruce a nedelal na tom. Spouste lidi to staci i na regulerni praci, pro domaciho uzivatele ani nemluve. A pomalejsi disk nez m1 ma jen v zakladu. Hlavně to vubec nicemu nevadi.

Jasny a dle ceho posuzujete ze jsem ho nemel v ruce? Vracel jsem ho kvuli tomu, ze nezvladal chrome s par extensionama a par otevrenych oken. :))

Hmm. Tak to je mozna problem Chrome. Mel jsem air 8/256, konzumace obsahu, web (edge, pripadne safari, tusim hbo nepodporuje v macos edge hdr), office - outlook, word, excel, one note, teams, nejake psani drobnosti v pythonu a java. Dalo to i nejakou tu editaci v gimpu, v davinci jsem zvladl nejake to domaci 4k video, ale uznavam davinci uz umel trosku vic swapnout. Dokonce jsem na tom chvili hral Borderlands a X-Plane.

Vymenil jsem to za 16/256 a nic. Zadna zmena se nekonala. Jediny rozdil byl “dobry” pocit. A to patrim Spise k power userum nez bfu.

V praci jsem mel jeste pred rokem i7-6700, 8/128 (beckove sata ssd) a v nicem me to nebrzdilo. Kdyby mi to nesebrali kvuli nepodpore w11 tak to mam v kanclu na stole porad. Manzlece 8/256 slouzi tri roky k maximalni spokojenosti. Ale jestli to pouziva hodinu denne tak je to moc. Spise pouziva ipad.