Masivní únik! Google Pixel 8a zaskočí 7letou podporou, podívejte se na oficiální video

Originál článek publikovaný na: Masivní únik! Google Pixel 8a zaskočí 7letou podporou

Google Pixel 8a se oficiálně představí v polovině května Už nyní se však na internet dostala řada propagačních materiálů Prozrazují specifikace a zajímavé softwarové vychytávky Google Pixel 8a by se měl představit už příští měsíc a dle někdejších spekulací bude pro tuzemský trh obzvlášť důležitý. Údajně totiž v Česku odstartuje éru působnosti Google na poli…

V tom nabijani tam mas chybu. Max nabijanie ma byt do 30W dratovo a 18W ma byt bezdratovo. Je to aj na tom obrazku napisane

7 let rozhodně nevydrží baterie. Takže pokud nebude snadno vyměnitelná baterie, je 7 letá podpora tak trochu k ničemu.


Ahoj, já tam teda vidím do 18 W drátové nabíjení. Pak dál se akorát píše, že testy byly provedeny za použití 30W nabíječky od Google.

Aha ano mas pravdu. Berem spet :slightly_smiling_face: Ja som si to zle precital

V pořádku, nic se neděje :smiley: já popravdě taky nejprve viděl 30 W, když jsem se na ten obrázek mrknul poprvé. Až pak jsem si říkal, že by to bylo nějak moc na poměry Googlu :smiley:

1 Like

No ja presne to iste :grinning: ale tak nevadi

Ale mohla by vydržet, mám Google Pixel 6a už skoro 2. rokem a jsem aktuálně na stavu baterie 97%.
Takže 7 let bych klidně i uvítal :smiley: a pořád by mohl mít okolo 80-90%, což třeba Xiaomi by se o takové výdrží mohlo jenom zdát.

Je taky otázkou, zda za 7 let bude stačit nynější hardware. Třeba za 7 let budou aktualizace ohledně AI vyžadovat minimální RAM 48 GB.