Jedny z nejlepších Garmin hodinek jsou ve slevě! A přijdou vám do Vánoc

Originál článek publikovaný na: Češi, Garmin Epix Pro jsou v obří slevě! A přijdou do Vánoc

Garmin Epix Pro jsou špičkové hodinky s dobrou výdrží a hromadou funkcí Na rozdíl od modelů Fénix disponují pěkným AMOLED displejem V Česku je nyní můžete pořídit už za 15 291 Kč, původně startovaly na 22 490 Kč Minulý týden jsme vás na našem magazínu informovali o velmi zajímavé slevě na Garmin Fenix 7X Pro,…

Sleva tam je, ale micháte výchozí cenu většího modelu s cenou, za kterou se jde doupit nejmenší model.

Jak je to myšleno? 42 a 47 mm model stojí stejně :slight_smile:

V dnešní době i ta cena po slevě je nesmyslná i kdyby byla sleva na 10000 tak bych je nekoupil na trhu je dnes tak obrovská konkurence a výběr že kupovat značku na hodinkách je nesmysl .

Garminy jsou obecně dost drahé, ale aktivně sportující si je nemohou vynachválit. Takže to vypadá, že zatím dokázaly na trhu obhájit svou cenu a ta platba za značku je v podstatě platba za propracované sportovní funkce, které ostatní hodinky nemají tak dobré.

Já bych si ale taky Garminy nekoupil, nejsem zase tak velký sportovec a designově se mi prostě nelíbí.

Nosím garminy od fenix 3, teď epix pro 51mm a čím dál víc ujíždí konkurenci. Nebo? Nejděte mi podobné hodinky, se všemi metrikami, vydrží, aplikaci pro mobil a pc. Kolik stojí jw druha věc, ale opakuji, nemají konkurenci.

1 Like