Jak sledovat Voyo úplně zdarma? Není to vůbec těžké!

Originál článek publikovaný na: Jak sledovat Voyo úplně zdarma? Není to vůbec těžké!

Jednou z populárních služeb pro sledování videa online je české Voyo Nenabízí dlouhodobé sledování zdarma s reklamami, ale lze využít zkušební dobu Zkušební doba je 7denní a nestojí vás nic Popularita sledování pořadů online stále stoupá, jak ostatně potvrdil zájem o náš nedávný článek na téma, jak sledovat online filmy a seriály zdarma. Jednou ze…

“jak sledovat Voyo úplně zdarma”…nebo-li “jak zaujmout nadpisem, aby si článek lidé hlavně otevřeli”…abych se dozvěděl, že to znamená běžnou zkušební lhůtu sedmi dnů. :smiley::man_facepalming:t3:

2 Likes

Jako opravdu si myslíte, že jsou lidi tak hloupí, že si neumí aktivovat cokoliv, co má zkušební dobu? To snad nemyslíte vážně s tím nadpisem. Asi to mělo být: Jak aktivovat Voyo na 7 zkušebních dní. Některé vaše články jsou přínosné a poučné, ale tohle jste nezvládli.

2 Likes

Běžná zkušební doba, která se nabízí takřka u všeho, nelze považovat za sledování zdarma. Sledování je něco, co trvá rozhodně déle než jen týden. :-))

2 Likes

Upřímně ani zadarmo bych to nechtěl stejně jsou tam samé blbosti které se opakují furt dokola a samozřejmě i ostatní tyto služby přes internet, jediné co využívám je červené tlačítko které je opravdu zadarmo

3 Likes