iOS se dočkal Copilota. AI chatbot je zdarma a nabízí model GPT-4!

Originál článek publikovaný na: iOS se dočkal Copilota, AI chatbot s GPT-4 je úplně zdarma!

Uživatelé iOS se dočkali aplikace Microsoft Copilot Má integrován model GPT-4 a umožňuje generovat obrázky Aplikace je zcela zdarma Microsoft se svým Copilotem přišel teprve nedávno, v období kolem Vánoc se dočkali přístupu uživatelé Androidu a nyní byl zpřístupněn i pro iOS. Je to inteligentní osobní asistent, který byl teprve nedávno integrován do Windows 11…

Zajímavé je i to, že v MS Edge a ve Skype nabízí GPT-4 taky zdarma a už docela dlouho. Ale fajn, MS to nacpal i jablíčkářům, ať má Apple vztek. :slight_smile:

Řekl bych, že “jablíčkáři” nemají důvod mít vztek. Navíc jsem snad někde četl, že Apple připravuje svojí AI už tento rok. Jo tady je článek Apple joins AI fray with release of model framework - The Verge

Nepsal jsem, že mají mít vztek jablíčkáři, ale Apple. Microsoft dal svoji AI jeho ovečkám a navíc zdarma.

Tie aplikacie od Microsoftu a spolupraca Windowsu a Androidu sa mi zacina pacit :slightly_smiling_face:

1 Like