Hledání lidí podle fotky. S těmito nástroji zjistíte, zda vaše fotka koluje internetem

Článek na Mobilizujeme.cz popisuje, jak lze hledat lidi podle fotky pomocí nástrojů, jako je Google Lens, Facebook a další aplikace. Google Lens umožňuje nahrát fotografii a vyhledávat podobné obrázky na internetu, což může pomoci identifikovat osobu na fotce. Facebook umožňuje označování a rozpoznávání tváří na fotografiích. Tato technologie může být užitečná, ale zároveň vyvolává otázky ohledně soukromí.

No, tak toto je velice, velice (!!!) užitečná informace :+1:.

To myslis ironicky alebo to myslis vazne?
Len sa pytam :slightly_smiling_face:

Úplně, úplně vážně :melting_face:.
Člověčí pohledy jsou různé.
A právě proto můžeme jako Homo sapiens existovat.
Alespoň prozatím.

Ja som sa iba uistil ze ako to myslis :slightly_smiling_face:
Ak to myslis vazne tak som rad. Clanok mi prisiel zaujimavy a aj preto som ho sem pridal

Super :+1:. Je zapotřebí více takových lidiček, kteří šíří osvětu.
Osvětu ne jen ve vrcholové IT, ale i mezi bežnými uživateli “chytrých telefonů”.
Jsem ročník 1951.
Začínal jsem na programovatelné počítačce Texsas Instrument TI 58 a následně TI 59. Ta již měla magnetické štítky pro záznam.
A potom to byl již šupec.
8-bitový japonský Sord (připojený magneťák pro záznam + televize Pluto jako monitor).
Japonský Sharp 826, tak ten byl již kompaktnější. Megneťák měl zabudovaný, ale Pluto, tak to stále muselo být.
Nejraději jsem ale pracoval s Atari.
A jazyky ?
Snad všechny Basic a solidně Pascal.

1 Like

Wau. Dakujem moc pekne. To ma potesilo :slightly_smiling_face:

A vidim ze mas toho za sebou vela a urcite aj vela skusenosti. Vazim si to a som rad ze tu je niekto s kym sa da normalne pisat/pokecat

*Můj poslední zážitek s IT byl systém TNS. Tzn. Ten náš Slušovický systém. Viz Slušovice - pan Ing. Čuba. Lehce vygooglujete.
Profesí jsem stavař. V mém okolí se začali postupně rojit budoucí ajťáci, profíci.
No a na ty jsem již po pravdě neměl.
Stále jsem byl pouze amatér.
Byly to ale super roky :+1:.
Vy pište dál a vzdělávejte ty, kteří to chtějí. *

Urcite sa na to pozrem. Dakujem :slightly_smiling_face:

Nebyl by nějaký ten poznatek o tom, jak se Vodafonu daří připojovat do své sítě Galaxy Ultra ?
Již čekám 4 dny a stále dostávám od Vodafone hlášku, že: “Váš požadavek se vyřizuje”.
V případě Galaxy Watch4 Classic LTE jsem čekal 3 měsíce a pár dnů :pleading_face:.
Děkuji.

Ja nemam skusenosti s Ceskymi operatormi a nemam ani Ultru od Samsungu ale s tymto by ti mohol pomoct @Libb tak dufam ze sa ti ozve a ze ti tu napise.

Bohužel, možná naštěstí, Vodafone nepoužívám. Teoreticky by to mělo být bez problémů, ale praxe… doporučil bych asertivně kontaktovat infolinku.

1 Like

Díky za odpověď.
Asertivní jednání mi není cizí.
Ale pozor.
Vodafone (alespoň ten, který působí v ČR) je zcela splachovací.
Včera jsem emailem oslovil produktového ředitele Vodafone.
Celý jejich problém jsem v detailech popsal.
Současně jsem přiložil i kopie obrazovek, na kterých bylo vyjádření Vodafone k mému požadavku.
Zatím je ticho po pěšině.
U mých předchozích Galaxy Watch4 Classic LTE trvalo Vodafone přihlášení do sítě 3 měsíce a několik dnů.
Zde je něco zcela, zcela špatně.
Děkuji za váš zájem.

Není zač. Obávám se, že jak se potká Vodafone a Samsung, nemůže to dobře dopadnout

Vaši odpověď jsem zřejmě dost dobře nepochopil :pleading_face:.
Ale nevadí.
Český Vodafone, opakují Český Vodafone je v jakémkoliv srovnàní se.Samsungem pouze a jenom prťavý šmudla.

Mě zaráží to, jak bombastickým způsobem se Český Vodafone prezentuje ve věci eSIM.
Není to až tak dlouho, kdy Vodafone v tichosti zveřejnil nabídku majitelům hodinek Xiaomi - zapojení do své sítě.
A odezva zájemců ?
Katastrofa, jakým způsobem/nezpůsobem si Vodafone počínal.
Lehce dohledatelné.
Chování Vodafone v ČR není o Samsungu a není ani o Xiaomi.
Chování Vodafone v ČR je pouze a jenom v jeho PROHNILOSTI.