Google Chrome to bude mít těžké! Oblíbený Arc Search teď na Androidu můžete mít i vy

Originál článek publikovaný na: Stahujte! Na Androidy přichází skvělý prohlížeč, je možná i lepší než Chrome

Arc Search je moderně zpracovaný prohlížeč se super funkcemi Uživatelé iPhonů jej skvěle hodnotí, v App Store má 4,9 hvězdičky z 5 V rámci testu se nyní dostává na Androidy, stáhnout si jej můžete i vy Koncem srpna jsme se od vývojářů moderně zpracovaného prohlížeče Arc Search dozvěděli, že již velice brzy dorazí jeho verze…

Oblíbený? Kolik set milionů lidí ho používá? Já ho tedy na Windows zkusil a po půlhodině zase smazal.

A podělíš se s námi i o konkrétní důvody, proč jsi jej zmazal?

Tohle se mi jeví jako jasná známka oblíbenosti. Tím spíš, když se vychází ze 13 tisíc recenzí :smiley:

S23 Ultra…nefunguje vyhledávání :confused:

1 Like

Inu, nejspíš proto, že mi nevyhovoval. Možná, kdybych byl jablíčkář, tak bych dostal lepší verzi?

A podělíš se s námi, co konkrétně ti na něm nevyhovovalo?

Promiň, ale nebudu ho zkoušet znova, abych ti to vypočítal. Tobě to může být jedno, každému
vyhovuje či nevyhovuje něco jiného. Tak nějak si matně vzpomínám, že měl záložky natvrdo vpravo svisle, aspoň ten, co jsem ho zkoušel, byla to verze pro w10. Což je pro mě k ničemu, zabíralo to velký kus obrazovky. Kdo má třicet a víc záložek, tak pro něj to může mít význam. Pro mě s mými jednou až třemi záložkami je to k ničemu.

1 Like

Možná je lepší než chrome… tak tím si to vyřadil. :smiley: Kdo proboha používá chrome? To je ten nejdebilnější browser hned po iExploderu. Já jsem byl kdysi fanda FF, pak Opera a teď Vivaldi. Ještě je pěkný i SamBrowser a kupodivu i Edge. Brave jsem už odstřelil a teď mám v oblibě taky Falkon.

FF jsem dříve taky používal, ale aktuálně jsem zatím z Chrome spokojený, i když má své mouchy.

Všiml jsem si, že i výjimečně chytří a nadání lidé používají default chrome dokonce bez adbloku. Dycky když to vidím tak si v duchu říkám: proboha proč?!

Stejně jako jinde platí že čas strávený na broušení nože se ti rychle vrátí, když pak nebudeš muset dlouho piźlat tupým.

Adblock taky nepoužívám. Hold každý to máme nastavené jinak a tak je to v pořádku :innocent:

Představ si, že já dokonce používám základní MS Edge. Jediné rozšíření, které aktivně používám, je na stahování obrázků ve formátu, jaký já aktuálně požaduji :smiley:

Edge se mi libi a i v defaultu ma spoustu uzitecnych featurek.
Top default browser je vivaldi, ma vsechno co sem jinde honil pluginama, takze mam vic prostoru na uplne jine pluginy… :smiley:

@MisakP jak rikas kazdy jsme individual… btw adblok taky nepouzivam, je tu moznost dns s adblokem a doma mam Diversion a Skynet na routeru, ktere drzi vsechno zlo od me site a zarizeni.

To zní hodně zajímavě, nechtěl bys o tom naspat článek?

Jako mohl bych, ale kolik lidí by zaujalo? Ty co mají:

  1. Router Asus
  2. Marlin custom rom

Hádám že jsem tady sám, možná ještě jeden dva…
To možná spíš napíšu o Home Assistantovi, až se s ním zbratrim. Protože umí mraky skvělých vychytávek, primárně ho mám na unifikaci iot: senzory, světla, kamery, vypínače, ale tel, router, chromecast a stovky dalsich veci v jedne aplikaci…

Domluveno, budeme se těšit na článek o Home Assistantovi :+1: