Google bude rozdávat! Pokud si koupíte Pixel 9, dostanete spoustu dárků

Originál článek publikovaný na: Google bude rozdávat! Pokud si koupíte Pixel 9, dostanete spoustu dárků

Google nabízí lákavé bonusy k nákupu řady Pixel 9, včetně předplatných služeb zdarma Evropští zákazníci mohou získat dvojnásobné úložiště a bonus za výkup starého zařízení Telefony Pixel 9 budou představeny 13. srpna 2024, slibuje atraktivní nabídku pro zákazníky Google konečně pochopil, jak může snadno, levně a přitom účinně popostrčit lidi ke koupi telefonů Pixel. Nebudeme…

Google Pixel 9 Pro. Nenašel jsem nikde váhu, snad to nebude moc. Teď mám Samsung S22, a malé rozměry a nízká váha jsou super. Tak uvidíme.

No nevím všechno co nabízí už si dávno platím takže takové akce úplně k ničemu :-1: možná jenom větší kapacita paměti ale to mne zase odrazuje že 9 se mě uz nelíbí vypadají spíš jako čajna foun.

Na Pixel 9Pro sa tesim aj ja. To bude konecne telefon na ktory cakam :slightly_smiling_face:

Ocenil bych spíše cenu odpovídající HW a ne balíček zbytečných věcí. Ty nejlepší AI věci stejně nefungují v češtině, stejně jako Google assistant, takže většině budou k ničemu. Úložiště mi běží na Synology a 256GB mi stačí… Výkupní ceny bývají naprosto tragické, takže ani bonus to nezachrání a uniklé prodejní ceny jsou úplně mimo. Klidně bych zkusil 9Pro, ale ne skoro za 30k s odpadním CPU. To si raději počkám na Galaxy S25, koupím iPhone nebo nadupanou čínskou vlajku.

S tym HW a cenou mas pravdu a stve ma to. Posledne dni dost rozmyslam aj nad tym iPhonom a to som mal vzdy iba Android telefony :slightly_smiling_face:

Co jsem tak četl tak pixel 9 (pro) je jen trošku vylepšený pixel 8 (pro). ve třech velikostních rozměrech což je super podle mě. Spíše než Pixel 9 bych si počkal na Pixel 10. Ten podle informací má být fakt dobry i hardvérově a zcela nový procesor.
S těmi výhodami to bude asi jak posledně i Pixel 8. To znamená jen pro nové uživatele co ještě tyto výhody nevyužili. Jinými slovy pokud už jste měli YouTube zadarmo s pořízením nějakého předchozího pixelů tak teďka už máte smůlu :grin: Jedině, že by změnil Google politiku.

1 Like

To je tiez pravda ze pockat na 10 seriu bude asi najlepsie. Aj ked teraz mam Pixel 8 a necitim ze by mi chybal vykon to fakt nie vsetko mi ten telefon zvlada akurat ma trochu vytaca vydrz baterie :grinning:
Uvidim ake budu testy a recenzie a tak a potom sa rozhodnem :slightly_smiling_face:

ja se tesil na 9 Pro,ale kdyz vidim ty ceny a vybavu,tak radeji asi poridim 8 Pro…sice ma 9 hezci design,ale nebudu za to platit 13 tis navic…

1 Like