Discord ukázal zcela novou mobilní aplikaci! Je rychlejší, přehlednější a úspornější

Originál článek publikovaný na: Mobilní Discord je nyní přehlednější, rychlejší a úspornější

Discord konečně přepracoval svou mobilní aplikaci Je přehlednější, rychlejší a spotřebovává méně dat Bude k dostání na Androidu i iOS Discord nabírá v posledních letech hodně popularity, vývojáři neusínají na vavřínech a neustále jej vylepšují, což má ale za následek jeden negativní efekt – nyní (alespoň na mobilech) působí trochu nafouknutě, přeplněně a člověk se v ní občas trochu ztrácí. I kvůli tomu sáhli vývojáři k velkým změnám, které se týkají právě mobilních systémů. V tuto chvíli se zavádí jak pro Android, tak i pro jablečný iOS. Na oficiálním blogu Discordu si můžete všimnout nového příspěvku, v němž Francesco Polizzi,…

Za mě super. Aplikace se opravdu otevírá mnohem rychleji. Co se týče nového rozvržení, práce s Discordem je teď mnohem rychlejší a intuitivní. Škoda jen, že neplánují navýšit limit pro bezplatné nahrávání souborů.

Ještě doplním, dva dny po této aktualizaci mi telefon začal hlásit vyšší zátěž baterie. Včera jsem aktualizoval a zatím mi podobná notifikace nepřišla, tak to nejspíše opravili. Všimnul jsem si ale drobného bugu při procházení serverů, kdy se mi občas stane, že se nějaká roomka při změně serveru nenačte (ale vypnutí a zapnutí aplikace tento problém řeší).

To s tím bugem, kdy i po přepnutí jinam, zůstal starý obsah, dělalo ještě před aktualizací. Tak to asi bude více souviset se servery Discordu, než s jejích aplikací. Ale s tou vyšší zátěži baterie, to je zajímavá zpráva.

1 Like