Dark Web, skrytá část internetu. Co to je, jak se na něj dostat a kam se podívat?

Originál článek publikovaný na: Co je to Dark Web, jak se na něj dostat a stránky, kam se musíte podívat

Internet se neustále rozrůstá a můžeme ho dělit do tří vrstev Tou nejobávanější z nich je Dark Web, ale je skutečně nebezpečný? Poradíme, jak se na něj dostat a jaké stránky na něm navštívit Internet je gigantický a každým dnem se rozšiřuje. Skýtá plno záhad, nástrah, překvapení, radosti i utrpení. Stejně jako prakticky každý jiný…

Vůbec netuším, co bych na takovém dark webu hledal. Když já moc často nepoužívám ani ten Google. Politika, bulvár , tajné informace o čemkoliv…nic z toho mě nezajímá. :-))

Hlavne bych nedoporucoval tam cokoliv delat, pokud nemaji jasny cil. Www je relativne bezpecne misto…ale na darkwebu staci spatne kliknuti a uz porusujete zakony co vas mohou dostat za mrize…bez legrace jedno kliknuti od spolucasti vrazdy, detske pornografie a drog…

Tak Google jako vyhledávač už roky nepoužívám také. Ale na netu normálně lítám… A co hledat na darknetu? Co já vím??? Třeba jak si postavit válečnou ponorku? Určitě si říkáš, k čemu… Na Orlíku jsou vocasové na hladině… Tak proč nebýt pod? Najdeš tam i lepší věci, ale za to jsou už basy…

Přesně… Hlavně tohle by neměl číst vůbec nikdo takový, co má problém už na normálním webu… Každý klik, plno virů, důvěřivci co posílají peníze nebo si je nechají vyluxovat, věří každé propagandě,… Je mi jasný, že zrovna takové to bude nejvíce lákat se podívat… Jen snad nedopadnou špatně.

To by tedy chtělo napsat i článek - Co je Dark Web a proč se mu obloukem vyhnout co?

Fakt návod i na válečnou ponorku? Tak to by teda měla mít darkweb parádně zmáknutý zejména jistá ministryně války seňora Moreno aby nemusela draze předraze nakupovat aspoň ty, když už musí teda ty ajroplány a pancíře… Pak už ty hordy ze stepí konečně slavně porazí!

Teď je otázka, jestli si děláš srandu nebo to myslíš vážně. :rofl: :rofl:
Je tam randal možností. To i jako mlaďas sem věděl, co se tam dá najít. Ne že sem to hledal. Ale co sem o tom četl, slyšel a tak… Dark Web je plný materiálů, co normálně lidi nevědí… Pedofilně zoofilní porna, prodej zvířat, zbraně, drogy, sehnat si tam někoho na vraždu… Bůh ví co se tam všechno dá najít.

Ale tohle všechno se ví už mrtě let.

Jako neříkám, pár částí je v cajku. Některé “weby” (nevím jestli se tomu tak dá říkat) navštěvuji na pohodu. Ale na další, kam se normálně stěží dostaneš, tam ani nelezu. Bůh ví, kam bych se dostal a bůh ví do jakého průseru. Kliknu na nějaký blbý tlačítko a je to.

Webů je o tom celkem dost. Informací také, co se tam dá čekat… Tady píšou o té “vhodnější l” části, té neškodné. Věřím tomu, že kdyby autor psal vyloženě o té “temnější l” části, tak článek je brutálně obsáhlý… Ale to by chtělo doplnit nějakými informacemi z praxe. Teoretických článků je až až…

No, soudě z příspěvků zdejších komentátorů je vidět, že na dark webu byli jen letmo a spíš čerpají zkusebosti z urban legends.
Tak jako tam operuje obrovské množství lidí s nelegálními službami, stejně tak jsou mezi nimi hromady lidí, infiltrované z vládních organizací typu FBI a tajných služeb.
Bájné eshopy s nájemnými vraždami a samopaly už jsou dávno minulostí, je třeba ooravdu velké píle a hledání, aby jste se dostali na “forum” s možnostmi koupit padělané doklady, 9mm zbraň…80% toho je scam. Vraha si zde také neobjednáte, respektive, funguje to jako v reálu… známý má známého, který zná člověka, který se tomu věnoval. Tady se nekupuje, ale komunikuje. S pornem…ano, fora jsou. Skupiny také. Upřímně, podařit se mi tam dostat a někdy nějak odhalit uživatele, operující tam, napadají mě dost hrůzné věci, kterými bych jim chtěl za to co dělají, udělat.
Co se týče drog, stránky na bázi eshopů fungují a fungují dobře, stejně tak s léky u nás zakázanými. Několikrát vyzkoušeno.
Zde platí jednoduché pravidlo, jednou za málo, ověřeno, pak člověk nakupuje.
Zboží přichází z fiktivních nebo virtuálních adres. Kvalitní, váhy sedí, příznivé ceny.
Taky zde fungují celkem svižně komunity kolem pásů, dokladů a US řidičáků, nebo všelijaké diplomy apod.

1 Like