Čo je to Pixel Screenshots? Snímky obrazovky na jednom mieste s AI

Funkce Pixel Screenshots, kterou Google zavádí, umožňuje uživatelům shromažďovat všechny snímky obrazovky na jednom místě s využitím umělé inteligence (AI). Tato funkce automaticky organizuje snímky obrazovky podle obsahu a kontextu, což usnadňuje jejich pozdější vyhledávání a použití. AI zde hraje klíčovou roli při identifikaci a třídění obsahu, což uživatelům šetří čas a zvyšuje produktivitu. Google se touto funkcí snaží zjednodušit správu snímků obrazovky, které často obsahují důležité informace, ale bývají roztroušené a obtížně dohledatelné.

Zkouším na P6P a funguje , dobře , všechny screenshotsy aplikace seřadila k sobě, takže je už nemusím rozbalovat v aplikaci Fotky . :wink:

1 Like

Fakt? A kde si tu apku stiahla?
Kazdopadne diky za info. To som ani nevedel ze u nas ta apka funguje :grinning:

Koukni do emailu !Poslala jsem ti fotky :hugs: Řada 9 nemá prioritu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Na APKMirror, ale musíš stáhnout celý balík , Pozor, jinak ji nerozchodíš :exclamation:

1 Like

@Evicka_Aege A nechceš to vše sdílet i tady v komunitě, ať z toho mají užitek i ostatní?

1 Like

Link na stiahnutie aplikacie Pixel Screenshots je z Apkmirror

Videl som ze to stahovali aj na Samsung telefon takze to ASI funguje aj mimo Pixel telefony ale neskusal som to :slightly_smiling_face:

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/pixel-screenshots/pixel-screenshots-0-24-302-22-release-661465091-release/pixel-screenshots-0-24-302-22-release-661465091-android-apk-download/

Za tuto informaciu este raz dakujem @Evicka_Aege

Stiahnutie aplikacie Pixel Screenshots na Samsung telefon vo videu

1 Like

Instalace přes APKMirror Instalater (beta)

Máš zač :laughing::hugs: Abych řekla pravdu , testuji z APK dost aplikací , které nenabízí OP. Vyzkouším a když se mi hodí, nechám si je , jiné vyzkouším a vymažu .Provozuji to tak už od roku 2019 , s prvním pixelem , několikrát jsem ho sice zazdila až do továrního nastavení, ale mobil kupodivu stále je funkční. :laughing: Na P6P se mi to povedlo jen jednou a to minulý rok na Vánoce :joy: :rofl: Baví mne to…

1 Like

To je super :slightly_smiling_face: a potom ze su Pixely zle telefony :grinning: ked vydrzia to co skusas ty tak to musia byt dobre telefony :slightly_smiling_face:
Ale tak to ma byt. Ma sa vyskusat vsetko :slightly_smiling_face:
Robis to dobre :slightly_smiling_face:

Mám praxi ze Siemensmanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako první v ČR jsem aktualizovala Siemens S65 vzduchem (2014¨) . Můj slovenský kamarád postup ,co jsem mu napsala , uplatnil i na svém Siemensu a pak tu zprávu uveřejnil na Mobilmania.sk . Byly to krásné telefony s Edge a ICQ klientem. sem tam Java aplikace.Po krachu Siemense (Benq nestál za nic) jsem přešla na Motorolu. Kdysi ji také vlastnil Google , měla v té době tlačítka postranní přehozené jako mají Pixely . No jo, nějak se začít muselo , aby se došlo až sem , k chytrým telefonům .

1 Like

Waaaau :slightly_smiling_face: pekne zazitky mas :slightly_smiling_face:

S tím mým slovenským kamarádem jsme vymýšleli kde co :joy: jsme byli ujetí přes zkoušení všelijakých aplikací , a navíc Siemens byla německá značka , tak jsme se na té siemens manii poměrně dorozuměli a nechali poučit a co jsme nerozuměli tak jsme si domysleli :hugs:, bývaly to fajn časy

1 Like