ChatGPT v mobilu: Tyhle 3 funkce jsou zdarma a musíte je zkusit!

Originál článek publikovaný na: ChatGPT v mobilu: Tyhle 3 funkce jsou zdarma a musíte je zkusit!

Schopnosti ChatGPT se nedávno posunuly na vyšší level Mobilní aplikace služby díky tomu získala na popularitě Tohle jsou 3 funkce, které v ní musíte vyzkoušet ChatGPT si před nedávnem prošlo významným upgradem. OpenAI uvedla dosud nejpokročilejší model GPT-4o, který kromě textu pochopí také obraz či video – je tedy multimodální. V návaznosti na to se…

Nechystáte někdy srovnání více aplikací na AI? Nevím, jak se ptát, abych našel rozdíly a pak tedy výhody a nevýhody každého systému. Napadá mě srovnání třeba ChatGPT, Bing, Copilot, Gemini, Perplexity. Možná jsou i další.

To bych musel být na tom hodně špatně abych si povídal z AI to už lidi opravdu zdegenerujou kdy si budou povídat z mobilem :roll_eyes: třeba blbka od o2 to je opravdu eso po 1 minutě raději vypnu a zajedu si tam osobně

Tímhle dotazem jsi mě dost potěšil Jirko. Přijde mi to jako skvělý nápad.
Určitě bude existovat nějaká AI test, bylo by fajn ho najít a vyzkoušet ve všech dostupných AI aplikacích. Co ty na to @kurfy

Než se tak stane, doporučuji navštívit tuto stránku LMSYS Chatbot Arena Leaderboard, kde se hodnotí různé jazykové LLM modely hned z několika úhlů pohledu a věrohodně to odráží jejich schopnosti.

Někdy to zkus a uvidíš :slight_smile:

Ahoj ahoj, díky za velmi zajímavý podnět :)) Určitě se zkusím zamyslet nad tím, jak článek tohoto typu zpracovat

1 Like

Co se takhle každé AI aplikace zeptat na srovnání všech ostatních AI aplikací? Jak dokáže AI zkritizovat sebe samotnou? :-))

Myšlenka hezká, ale pochybuji že se budou tak dobře znát navzájem, aby test dával smysl.

Pak jistě mnoho ajťáků napadne, jak by je šlo asi propojit. :-))