Apple má problém! První Windows notebook se Snapdragonem míří do Česka, má skvělou výdrž i výkon

Originál článek publikovaný na: Apple má problém! Windows laptopy s ARM míří do Česka, mají skvělou výdrž i výkon

Před měsícem se nám oficiálně představily první počítače s čipy Snapdragon X Dnes míří první kousky do prodeje a zároveň padlo embargo na recenze Jak si laptopy vedou ve výdrži baterie, výkonu, a co emulace? Konečně známe odpovědi Svět notebooků se opět otřásá v základech. Léta byl trh ovládán procesory od Intelu a AMD, ale…

No máme o čem přemýšlet. Mně nevyhovuje ten rozměr, počkám si na menší úhlopříčku. Ale výdrž pomalu větší, než mobil, to zní dobře!

No nevim kde vzal tech 12h na pulku baterie. Jini u toho uvadi 10-13h lehciho pouziti, 14-15h videa pri 150 nitech. Idle spotreba cca 4.4W. Vychazelo to o chlup hur nez 15" M3 Air

Jsem konzerva tak nějak konzerva na Windows jsem od Windows NT a tak nějak to funguje a asi počkám jestli bude vše fungovat dál a ne jen výsledky prvních testů které jsou často vybrané na míru danému procesoru a co se týče výdrže - notebook těch 8 hodin na AMD dá taky

8h ale 13, s 3.2k OLED? A to porad jen s 70Wh baterii co se davaji i do 14" a ne do 16"