Aplikace Google Files dostává užitečné tlačítko. K čemu slouží?

Originál článek publikovaný na: Aplikace Google Files dostává užitečné tlačítko. K čemu je?

Funkce pro skenování souborů se dostává do další mobilní aplikace Novinka v Google Files je velice podobná vychytávce, již nabízí Disk Google Nyní se rozšiřuje mezi majitele Pixel zařízení, mrkněte na naše snímky Stejně jako asi všechny aplikace od Googlu si i Files prošlo od svého vydání hned několika změnami. Vývojáři si přitom nedávají přestávky…

Dobrý den, stáhnul jsem aplikaci Google Files a nikde tlačítko Scan Files tam neni! Teď je otázka zda to co uvádíte není určeno je pro mimo EU zónu! Nic takového nenabízí aplikace, nejdříve to ověřujte a pak publikujte! Dekuji

Ahoj, funkce není omezena regionem jako spíš zařízením. V textu stojí, že se novinka rozšiřuje mezi majitele Pixel zařízení, takže pokud máš zařízení od jiné značky, než je Google, je dost možné, že tam tlačítko nenajdeš. Funkci jsem sám otestoval, což jsem uvedl i v článku, a přiložil také vlastní snímky obrazovky. Nespoléhal jsem se tedy pouze na poznatky Mishaala Rahmana, ale i své vlastní zkušenosti :slight_smile:

Presne tak jen pro pixely