5 důvodů, proč je Xiaomi 14 Ultra nejlepším Androidem současnosti

Originál článek publikovaný na: 5 důvodů, proč je Xiaomi 14 Ultra nejlepším Androidem

Xiaomi 14 Ultra je nejvyšší model známé čínské značky Je to první Ultra, která se u nás oficiálně prodává A zde je 5 důvodů, proč se jedná o nejlepší současný Android O Xiaomi 14 jsme jste si mohli přečíst rozsáhlou recenzi a také speciál o přechodu ze Samsungu, takže telefon není třeba dlouze představovat. Ve…

Zvláštní, že všichni zmiňují, že 14 je první ofiko prodávaná Ultra u nás, ale já si tehdy v Mi Store v Ml. Boleslavi zcela oficiálně koupil 11 Ultra…

Telefon nevypadá špatně👍 co software? Nechci moc rýpat, pardon. Ale trochu mám obavy v případě xiaomi hlavně z tohoto. Z vašeho testování máte dojmy ze software ok? Nějaké chyby, problémy?

Ve srovnání se Samsungem, který má verzi OneUI 6.1, je HyperOS 1.0 samozřejmě méně vyzrálý, ale obecně není problém ho používat. Má nějaké věci, které jinde nejsou a naopak nemá něc, co jinde je. Hlavně třeba Samsung díky Good Lock vede v úpravách uživatelského prostředí. Je to asi trochu jako iPhone, pokud vám to vyhovuje, tak super. Ale na rozdíl od iPhone tady máte možnost většinu věcí nějak přenastavit. Viz další článek Tipy pro HyperOS

1 Like