4 důvody, proč bych znovu nechtěl Samsung Galaxy A55 5G

Originál článek publikovaný na: 4 důvody, proč bych znovu nechtěl Samsung Galaxy A55 5G

Samsung Galaxy A55 5G je telefon střední třídy, se kterým neuděláte chybu Ve spoustě aspektech vyniká a za dnešní cenu bych vám jej i doporučil Před koupí však musíte zvážit i negativa, jež lze jen těžko přehlédnout Samsung v březnu vydal nástupce loňských bestsellerů v podobě modelů Galaxy A35 5G a Galaxy A55 5G (SM-A556BLBAEUE).…

Prosím o radu : v práci mám možnost si teď požádat o A55 nebo mám počkat půl roku na nový model A56 ?

Zmíněná negativa vůbec jako negativa nevidím. Konstrukci nikdy neřeším, neboť používám flipové pouzdro. To eliminuje i případné otisky. Chybějící adaptér chválím, neboť těch mám doma už aspoň dvacet. A že se mobil nabíjí hodinu, není žádná katastrofa. Na bezdrátovém nabíjení, které se tak často vychvaluje, to není o nic rychlejší. Takže jsme na hodinový čas zvyklí.

5 Likes

Vidim to uplne stejne. Koupil jsem A35 manzelce, coz je velmi podobne A55 (ten je o cosi vykonejsi a ma vic RAM), a je to vyborny telefon. Zvlast pote, co si jeho cena sedla.
Ja vidim jako minus prakticky uplne totozny fotak jako u A54. Vim, ze to je ted takovy nesvar, ale cekal jsem aspon mirny progres. Musim vybrat pracovni Samsung a asi sahnu po S23FE, ktera ma fotak o kus jinde. Velka nevyhoda je ale baterka, ktera neni s Exynosem 2200 moc dobre naladena. To je velke dilema. Resenim je S24FE, ktera ale po uvedeni bude mit obvykle opet nesmyslnou cenu.

Naprosto souhlasim. Jasně naperem tam 120w a baterka za rok k.o to je logika cinanu ne Samsungu pane mods.

3 Likes

Naprosto souhlasím s vámi…

Úplně zbytečný článek

1 Like

Ani jeden váš důvod není problémem. Jde o priority kupujícího, každý máme jiný vkus.

Otisky většina řešit nebudu pač bude mít tel v pouzdru.
Silnější rámečky jsou normální v této sérii (kdo chce celodisplejovy model, tak si musí koupit S serii)
Že není nabíječka v balení? No a? Já mám doma kupy nabíječek a většina lidí určitě taky
A nabíjení? Nabijel jste někdy přes QI bezdrát? Což je dneska brané jako výbava navíc. Co je hodina? Uvařím kafe, posedím a mám nabito. Pohoda… Přestřelený nabíjení zničí baterku do roka, to je vaše politika, co nejdřív něco oddělat a koupit další a furt dokola. Je dobře že to má pomalejší nabíjení, já to oceňuji naopak

Takže úplně zbytečný článek a můj čas na čtení, psaní komentáře

Tak ale zalezi jenom na vas cim to budete nabijet . Pokud to budete nabijet 10 W Tak se vam to 30 W fakt nenabije . Ale to je asi vase logika .

Už i z nadpisu článků je jasně vidět, že se jedná o subjektivní názor autora článku (v tomto případě @kurfy). Je super, že takovéto články vznikají, kdy je někdo ochoten podělit své o své názory.

To že někdo názory nesdílí, je taky úplně v pořádku a je super o pom podebatovat. Ale psát něco ve stylu, že se jedná o zbytečný článek, je podle mého úplně liché.

Nehledě na nadpis, mám celkově z pocit, že autor byl s Samsung Galaxy A55 5G převážně spokojený, což uvádí i v prvním odstavci. Ale zmíněné neduhy zrovna pro něj byly zásadní. Pokud pro někoho ne, super. Máte článek na ideální doporučení pro váš telefon.

Je to jako kdyby jste jel po dálnici s feldou 110 a teslou 150, když nabourate do stromu, v cem si myslite že máte větší šanci na přežití :laughing:

Číňané pracují na tom aby byly jejích baterky na tom co nejlépe z degradaci, zatimco samsung u střední třídy pochybuju. 25w už je rychlé nabíjení takže by mě zajímalo zjistit jak na tom budou baterky po 2 letech

Teda to je okurkovy článek. Kdyby v nadpise nebylo “znovu” tak dejme tomu, ale:

  1. Nabijecka v balení? Neopustili toto výrobci uz pred par lety?
  2. Vystouplý foťák? To ma od dob iphone 6 snad kazdy telefon.
  3. Pomalé nabíjení, o kterem si pred koupí mohu precist ve specifikacich. Strasne překvapivá vlastnost.

Takze jedina prakticka zkusenost je,že si koupim lesklý telefon a divím se otiskům.
Spis bych napsal článek: “A55 - cena/vykon = bída”

No to bych si ale myslel.