Samsung Galaxy A55 5G: Fešák balancující na ostří nože (recenze)

Originál článek publikovaný na: Recenze Samsung Galaxy A55 5G: Fešák balancující na hraně

Samsung Galaxy A55 5G aspiruje na jeden z nejprodávanějších mobilů letoška Jde o střední třídu s krásným designem a konstrukcí z prémiových materiálů V jednom zásadním ohledu se už ale pohybuje na opravdu tenkém ledě Začátek letoška se pro Samsung nesl ve znamení nových vlajkových lodí a umělé inteligence. Krátce po debutu řady Galaxy S24…

1 Like

Parádní recenze, jen dodám, že po rozpoznání obličeje není nutné přejíždět prstem po obrazovce, je možnost nastavit si, zda přejíždět, nebo rovnou přejít na plochu. Taky si nejsem jistý, jestli je UFS opravdu verze 3.1, protože jiné recenze uvadí na základě měření větší pravděpodobnost UFS 2.x, za mě perfektní telefon, až na cenu.

Ahoj, moc díky za pochvalu, přesně takové komentáře skvěle motivují pokračovat v práci, kterou dělám :blush:

A také děkuji za poznámku týkající se rozpoznání obličeje, do článku jsem doplnil.

Co se týče úložiště, Samsung přesný typ nespecifikoval (rovněž doplněno), odrážel jsem se tedy od některých zdrojů, které zmiňovaly UFS 3.1. Tento údaj navíc stojí na nově spuštěné stránce Exynosu 1480, kterým je telefon poháněn. To samozřejmě nezaručuje, že UFS 3.1 má i Galaxy A55, ale nasvědčuje to tomu.

Já zase vyšel z recenze, která včera vyšla na GSM aréně, také tam zmiňují problém se čtečkou, ten jsem měl první den a pak už ne.