Zvlhčovač vzduchu Xiaomi teď koupíte pod tři stovky! Bude se hodit alergikům a krapet ochladí místnost

Originál článek publikovaný na: Skvělý gadget od Xiaomi teď koupíte za 270 Kč! Ochladí místnost a uleví alergikům

Xiaomi Humidifier 2 Lite je nyní k dostání na Allegru za bezkonkurenční cenu Nabízí výkonné ultrazvukové zvlhčování s nízkou hlučností Díky 4l nádrži je ideální pro celoroční použití v místnostech do 30 m² Polské Allegro opět útočí na naše peněženky. Tentokrát to ale není žádný smartphone nebo chytrá žárovka, ale něco pro plíce a pokožku.…

Za 270? Kde prosím když prodej skončil?

Zkusil si se podívat na Xiaomi shop? Kliknout na odkaz umí kde jaká lama… :+1: Google a hledat. Na Googlu nalezeno přes 1547 výsledků za 0,04s… Defakto první odkaz…

Mé Googlefu selhalo a za 270Kč jsem nic nenašel, rád sklopím uši a nechám si poradit, díky


Nesmíš váhat…

Heh zajímavé. Chtěl sem poslat Link a našel sem už jen za šest stovek nejlevnější. Dokopru… Omlouvám se… Zajímavé je, že předtím mi to ukázalo web kde to sehnat a teď už tam je dražší. To bych se picl.

To máš pravdu. Taky jsem zaváhal a je to pryč. :rofl: To musel být fofr.

Kde prosím? Vidím jen 800

Nojo, za 270 bych vzal tři…

Takže nikde nic, Smolík pacholík

Jak má zvlhčování vzduchu prosím pěkně ochlazovat? Čím větší vlhkost ve vedru, tím větší pocitové horko. Chcete-li chlad, vysušujte.

Stříkání páry krátkodobě osvěží, ale dlouhodobě ohřeje a zabrání efektivnímu pocení.

Máš pravdu jen částečně a za určitých podmínek. Viz. argumentace ChatGPT 4o

“Zvlhčovač jako Xiaomi Humidifier 2 Lite, který funguje na ultrazvukovém principu, může krátkodobě přispět k ochlazení vzduchu, protože se při odpařování vody uvolňuje chlad. Avšak dlouhodobě, zejména v horkém prostředí, může zvýšená vlhkost vzduchu ztížit pocení a zvýšit pocitové horko. Záleží tedy na konkrétních podmínkách, ve kterých je zvlhčovač používán.”