Protože ten google nesmysl u mne a všech kdo ho mají funguje asi proto. Ty brepto uplakanej co neumí nic používat.
Protože jinak se ztratíš v tom návalu uživatelů Google RCS. Asi jako tady, jeden furiant a jinak nikdo ![]()
Protože ten google nesmysl u mne a všech kdo ho mají funguje asi proto. Ty brepto uplakanej co neumí nic používat.
Protože jinak se ztratíš v tom návalu uživatelů Google RCS. Asi jako tady, jeden furiant a jinak nikdo ![]()