Zpackaná aktualizace se Samsungu může prodražit! Bude měnit displeje zdarma

Originál článek publikovaný na: Samsung bude měnit displeje zdarma. Může za to aktualizace

Samsung vydal aktualizaci, která způsobila poškození telefonu Na displeji se objevila zelená čára, ale Samsung odmítal uznat chybu V Indii ale otočil a nabídl bezplatnou opravu postižených telefonů Jak jsme informovali, poslední aktualizace Galaxy S21 se Samsungu nepovedla. Někteří uživatelé hlásí, že se jim na displeji zobrazila zelená čára, ale Samsung odmítl provést opravu zdarma.…

Ja som sa s tym stretol pred asi 17rokmi - mal som HTC Universal( iMate JasJar, T-mo MDA Pro…) od T-Mo UK, a odisiel mi nabijaci konektor - proste sa prepadol do telefonu asi po 3 mesiacoch. Samozrejme to neuznali (klasika), na 2x som im doniesol aj kopiu papiera ze v Australii to ich “Urad na ochranu spotrebitela” uznal ako bad design, inherently faulty, tiez zopar prispevkov (asi 20) z xda-dev… nepomohlo. Tak ako spravny pravnik som sa nasral nastudoval som si UK pravo, Skotske pravo (zil som v Glasgow) a pre istotu aj dohovory rady europy a pravo unie na ochranu spotrebitela a podal na nich zalobu… Nakoniec zaplatili 2x tolko ako keby mi to vymenili hned. A sud sa nakoniec nekonal, kedze zaplatili asi hned ako dostali kopiu zaloby :smiley:

2 Likes

Aktualizace může poškodit displej ve smyslu hardwaru? Jakým způsobem, že nepomůže aktualizace nová?

může nějakou část displeje přetížit natolik, že se něco spálí. Ale to fakt jen spekuluju. Nebo si Samsung řekl, že bude levnější vyměnit pár displejů, než opravovat tu aktualizaci :slight_smile:

Spálit displej během vteřiny? No nevím. :thinking: