Za rohem je úplně nová řada mobilů! První Realme Note má překonat Redmi Note 13

Originál článek publikovaný na: Nová řada mobilů! Realme Note 1 má překonat Redmi Note 13

Infinix a Redmi už svou řadu Note mají Brzy se k nim přidá další velký výrobce Realme Note 1 dostane 108MP foťák a slušný čip Řada Redmi Note 13 se v Česku představila teprve včera a už nyní se ji rýsuje docela dost zajímavá konkurence. Společnost Realme totiž podle všeho představí zcela novou řadu telefonů…

Mě by zajímalo, zda už vyřešili to opakované znovu-načítání aplikací při přepínání oken. Několikrát jsem u nich reklamoval, stejný problém na 3 telefonech a stále mi tvrdili, že je chyba na mojí straně a nevyřešili nic. Jelikož tím byl mobil v některých aplikacích nepoužitelný, nevím, proč bych této značce nadále měl věřit. Navíc nulový servis v ČR, pouze neznačkové opravny s neochotným personálem cokoliv řešit…piště do Ameriky, tam vám poradí.

To znovu nacitanie aplikacii to moze byt problem nasadeneho procesoru ktory to nezvlada alebo RAM pamete ktora neudrzi aplikacie na pozadi. Alebo este to moze byt softverova chyba alebo naopak zamer ze vypina aplikacie na pozadi aby tym usetrili baterku a tym sa aplikacie vzdy znova nacitaju