YouTube Music v Česku spustil skvělou novinku. Hledání písniček je díky ní hračka!

Originál článek publikovaný na: YouTube Music v Česku spustil skvělou novinku. Hledání písniček je díky ní hračka!

YouTube Music experimentovalo s funkcí zvanou Hum to Search Nyní se vychytávka rozšiřuje také mezi České uživatele, funguje i nám Umožňuje vyhledávání písniček jejich zabroukáním či zazpíváním V březnu jsme vás informovali o nové vychytávce mobilní aplikace YouTube Music, která zjednodušuje vyhledávání písniček. Tehdy se pouze rozšiřovala k vybraným uživatelům, zřejmě v rámci testování, ale…

Shazam je v tomto případě lepší jelikož YouTube vůbec nepoužívám kvůli reklamám atd…

Mám YT Premium, takže i YT Music a v Galaxy S24 Ultra i tuto funkci vyhledávání v aplikaci.
Zkusil jsem náhodnou hudbu z mé hlavy a našlo mi to něco jiného. Ale uznávám, že to moje chraplavé mumlaní bylo více podobné tomu, co to našlo. Respektive, v hlavě jsem měl jen malý kousek a když jsem byl vybídnut aplikací ať to nevzdávám, začal jsem si asi vymýšlet nebo má hlava odněkud vytáhla právě to co mi to našlo :smile:
Může to být samozřejmě tím, že dnešní hudba je plná remaků a “inspirací” ze starších songů :smirk:

1 Like

Ale zas tak dobré to asi nebude. ZaNaNoval jsem tomu Pokáčovo reklamní song na jednu novou banku a poprvé mi to našlo Toxyo, Opozit - YouTube Music
což uznávám, že tam jakési nuance jsou a podruhé mi to našlo chipmunkový remake Kpt. Jacka což teda nevím, nevím :thinking:

1 Like

Ja na to pouzivam Google apku. Ta zatial nasla vsetko a spravne. Ale asi nema historiu/kniznicu hladania. Alebo som to zatial nenasiel. Mozno to ma neviem ale ked rychlo potrebujem najst pesnicku tak len odomknem telefon posuniem z lava do prava tuknem na mikrofon a uz mi to hlada
Nemas ziadne apky naviac ziadne reklamy ziadne blbosti

1 Like