Xiaomi Pad 6S Pro recenze: větší, výkonnější, lepší?... (Komunity news)

V dnešní recenzi se podíváme na Xiaomi Pad 6S Pro aneb nejvybavenější tablet této značky u nás
Tablet se neřadí jen mezi to nejlepší, co můžeme najít v portfoliu tohoto čínského draka, zároveň patří mezi nejvýkonnější a nejvybavenější Android tablety na našem trhu
Bude to stačit, aby se prosadil na opakovaně skomírajícím trhu?

1 Like

Mám ho 5 týdnů a jsem spokojená. Koupila jsem ho v akci v Alze včetně příslušenství, takže jsem oproti nynější ceně ušetřila zhruba asi 3000 Kč za vše.Vsechno dobrý,jen vadí hlasitější cvaknutí touchpadu při potvrzování. Využíván je hlavně na filmy ,videa , tv a kreslení. Nemusí se kreslit jen stylusem,ale např. i prstem . :hugs:

1 Like

Tak hlavne nech sluzi. Myslim si ze na filmy a socialne siete a podobne tak to je dost dobry tablet :slightly_smiling_face:

Děkuji, mám zato, že jsem asi jediná na komunitě androidu , :grinning: kdo ho má .
Soudím dle (0 ) nula dalších příspěvků pod článkem . :grin:
HyperOS mi nevadí, ale mobilní telefon Xiaomi s Miui mi hodně vadil.
Nesedli jsme si spolu .
Pixel je Pixel . Přednost má čistý Android .Tak proto .

1 Like

Asi ano :grinning: vyzera to tak zatial ze si jedina kto ho ma. Aspon si mozes povedat ze si ho mala prva :slightly_smiling_face:

Ja skor ako tablet pouzivam notebook. Ale rozmyslam ze si vyskusam nejaky Chromebook. Pixel telefon a k tomu Chromebook bude dobre combo :grinning:

Mne zase vyhovuje trojkombinace :laughing: stolní PC s velkým monitorem , tablet a Pixel :smile:
Propojila jsem všechny tři dohromady přes Bluetooth . Tablet je bez simky , v šuplíku jsem našla skoro zapomenutou 100 GB sim kartu od Tmobile :grinning:, kterou jsem vložila do dalšího Pixelu :joy:když se jede mimo domov nemusí se shánět veřejná wi-fi . :hugs:Dokonce přes Blue lze propojit Pixel 6 Pro s televizí LG 4 roky starou .

No aj tak sa to da :slightly_smiling_face:
Ja mam radsej skor telefon a notebook alebo teraz ten Chromebook a na tom vlastne urobim uplne vsetko :slightly_smiling_face:

Já totiž chodím o berlích po úrazu , proto nee NTB , ale jen tablet . :upside_down_face:

Aha jasne. Tak to chapem :slightly_smiling_face: