Vodafone podstatně zlevnil tarif s neomezenými daty! Poradíme, jak ho získat

Originál článek publikovaný na: Vodafone podstatně zlevnil tarif s neomezenými daty! Poradíme, jak ho získat

Tarify českých operátorů jsou všechno, jen ne levné Vodafone nyní nabízí slevu 30 % na dva tarify Sleva je pouze pro nové zákazníky a má i další omezení Že jsou tarify českých operátorů předražené, o tom si štěbetají vrabci po celém světě. Občas se ale blýskne na časy, jako právě teď u Vodafone. Nabízí dva…

Nejsem nový zákazník a mám tento tarif za 652,-

1 Like

V tomhle českym zlodějově nic nového…

1 Like

Poradíš jak jsi tento tarif jako stávající zákazník získal? Třeba se to bude hodit ostatním zájemcům :wink:

Stačilo říct, že odejdu :slight_smile:

Hmm a mohl bys to prosím více rozvést, kumu a jak jsi to řekl, jak to celé probíhalo atd?

Tarif s neomezenymi daty a volanim mam za 540 kc a to jsem stali zakaznik a nabidka prisla sama od vodafonu

Super, díky za info. Mohla vy ses o email s nabídkou podělit?

A je to tento tarif? Nemáš tam třeba nižší rychlost? Na druhou stranu je samozřejmě možné, že Vodafone má i jiné akce.

295Kc Vodafone, neomezene volani i sms, k tomu 6GB dat, aktualni nabidka, stavajicimu zakaznikovi. nazev tarifu RED Light. Jo jeste sleva 2000Kc na zarizeni.

Neomezené všechno s rychlostí netu 10 Mbps za 418 Kč. Stačilo pohrozit, že odejdu.

Telefonicky na retenčním oddělení? Neměl bys screen toho tarifu i s cenou, abychom věděli že je reálný?

To vypadá docela dobře, jak se ti toho podařilo dosáhnout?

Přišla SMS (jsem stávající zákazník) a people není první, předchozí byly s 1.5GB další s 3GB a t d s 6GB.
Řekl jsem že to akceptují, nechal si potvrdit že to není jen na pár měsíců ale po celou dobu smlouvy a mám…to je cele

Rychlost je 48 download 28 upload na data .

Email jsem nedostal vse bylo telefonicky s operatorem

Neomezen Super+ má standardní ceníkovou cenu 755Kč pokud má člověk i pevný Internet. Na to se dostane každý, bez jakékoli diskuze.

Pokud si člověk nechá zavolat, tak tu stovku slevy hypoteticky ukecat bude možné, nevím, neumí to co retenční. Ale za 700 mi T-Mobile nabídl tarif za 930. Měli akci na 3 měsíce za polovic, ale v košíku to psalo na 24 měsíců, tak jsem to objednal, ale v dokumentaci už byly ty 3 měsíce. Tak jsem volal že za takových podmínek to nechci a řekli že to zvládnou za 7 kil nastálo… Je ale lepší vzít to za tu půlku a až se bude blížit konec 3 měsíční slevy, tak OKU a hovor s retencí.

U VF taky stačí OKU. Když jsem odcházel, tak mi nabídli za 327 Neomezený Basic (jako alternativa k Kaktus Neřešto 300). Super by byl o kilčo víc. Super+ musí jít na retenci do 5 kil

Když jsem chtěl pořídit ten akviziční unlimited text+voice+3,5GB dat za 327, tak mi volali a nabídli mi v té ceně právě Basic, protože pevný internet.

Na retenci jde za stejnou cenu neomezený basic.