Ultra levné Xiaomi Redmi A3 se už prodává v Česku! Kolik stojí?

Originál článek publikovaný na: Ultra levné Xiaomi Redmi A3 se prodává v Česku! Kolik stojí?

Xiaomi Redmi A3 je nejlevnější telefon od Xiaomi Už máme potvrzenou jeho dostupnost na zdejším trhu V některých e-shopech jej dokonce pořídíte již nyní V polovině minulého měsíce Xiaomi uvedlo ultra levný smartphone Redmi A3, a to na pouze indickém trhu. Krátce nato jsme nicméně informovali o jeho chystaném rozšíření do Evropy, což se nyní…

Tento smartphone vlastním druhý den. Vypadá skvěle! Krásná honosně vypadající záda krytá sklem v krásně modré barvě. Velká paměť a skvěle vypadající fotoaparát na zádech skutečně připomíná spíše dražší smartphone.

AI je také skvělá věc. Co mě zaráží je odemykání smartphonu obličejem. Tady vidím problém. V menu " Nastavení " nenajdete pod položkou " zabezpečení " ono zabezpečení telefonu jako odemykání obličejem.
Tato funkce je nejspíše vyvinuta přímo Googlem. Zklamáním pro mě je aktivace odemykání obličejem. Doteď jsem nepřišel na to, jak toto aktivovat. A moje poslední zkušenost - smartphone sem tam " vyhodí hlášku " Aplikace zprávy přestala pracovat. " A dále - zavřít nebo ukončit aplikaci… Má někdo zkušenost a ví jak pomoct?