Nejlevnější Xiaomi telefon míří do Evropy! Víme, v jakých variantách dorazí

Originál článek publikovaný na: Nejlevnější Xiaomi telefon míří do Evropy! Známe varianty

Redmi A3 je novým nejlevnějším smartphonem od Xiaomi Přesto má design, kterým nápadně připomíná vlajkové lodě Podařilo se nám zjistit, že telefon dorazí do Evropy Xiaomi před pár dny oficiálně představilo nové Redmi A3, o kterém jsme se díky únikům poprvé dozvěděli s více než týdenním předstihem. Na první pohled zaujme svým zpracováním – díky…

Pro mně ideální telefon, žádné rychlonabíjení aspoň baterie vydrží déle a nejspíš i chybějící 5G prostě ideální na dlouhé používání ne ho vyměnit za 2-3 roky :+1:

V čem je zrovna absence 5G ideální?:sweat_smile:

K tomu že to stejně pořádně nefunguje jelikož musí být vysílač v dohledu a rychlost je úplně irelevantní jestli se mi načte stránka o 0005 sekundy rychleji to opravdu neřeším a využití mých dát měsíčně je cca 150mb :joy:

Pokud nedatuješ, tak 5G asi nevyužiješ, chápu (já jsem na tom asi dost podobně :D). Ale nebyla by stejně výhoda, kdyby ho telefon podporoval? Kdyby náhodou… :smiley:

Určitě to není důležité i doma na routeru jsem to 5G vypnul jen to dělalo bordel s TV a celkově WiFi, po vypnutí vše funguje na 100%