Twitch opět zabodoval! Po bazénkových streamech přicházejí nedosažitelné nahé streamerky

Originál článek publikovaný na: Twitch opět boduje! Po bazénkách přicházejí nahé streamerky

Uživatelé platformy Twitch si stěžují na nekonzistentní pravidla Modelka OnlyFans ,Morgpie“ vysílala zcela nahá Tvůrkyně je nyní zablokovaná Dvojí metr oblíbené streamovací platformy Twitch se probírá již několik let a uživatelé platformy si na jejich nerelevantní způsob hodnocení streamů neustále stěžují. Po éře streamů polonahých žen v bazénku pro změnu na scénu přicházejí nahé streamerky.…

Vypadá to jako velká nespravedlnost, ale v podstatě to velmi pěkně odráží globální pohled společnosti. Stačí si představit situaci, jak by reagovali muži v pánských šatnách, kdyby tam přišla pohledná nahá žena :star_struck: a jak diametrálně jinak by reagovaly ženy v dámských šatnách, kdyby tam vešel pohledný nahý chlap :dizzy_face:

Když podobnou scénu promítněme do prostředí internetu, kde přece jenom pravidla fungují trochu jinak, ale pořád o nich rozhodují z velké většiny lidé. Do toho velké online společnosti (jako Twirch), které chtějí vydělávat na zajímavém obsahu svých uživatelů, což tohle podle sledovanosti bezesporu je, ale zase nechtějí ztratit komunitu, která je sleduje a na které vydělávají. Proto když se zvedne dost velká vlna odporu, ohýbají se pravidla.

Do toho ještě velké množství obsahu, které lidsky nejde prostě ze strany Twitche ukontrolovat, a tak pomáhá převážně AI. Ta ještě pořád není dokonalá a dělá chyby.

Když tyto tři věci dáme dohromady, tak už nezní tak podivně, že (s nadsázkou řečeno) ženské zadky jsou OK, nikoho nepobuřují a ohýbají pravidla Twitche, ale zato muž bez trička je hotová apokalypsa :exploding_head: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like