Takhle má vypadat správná show: zahájení prodeje realme 12 Pro Series

Originál článek publikovaný na: Jaké bylo zahájení prodeje realme 12 Pro? | Svět Androida

Většina společností spojuje oznámení nebo start prodeje novinky s nějakou show Oznámení bývá přenášeno veřejně, ale start prodeje je spíše komornější Ukážu vám, jak vypadala akce k zahájení prodeje realme 12 Pro Series Určitě jste už viděli některou z velkých show, pořádaných při představení novinek velikány jako Samsung nebo Apple. Ale víte, jak vypadá akce…

Pěkné počtení i obrázky. U Samsungu už tě to nebavilo? Asi budeš i nadále koukat, jak ostatní značky dobře fotí:)

Samsung nebudu komentovat, zbytek - no uvidíme :slight_smile:

No toto vypadá opravdu nestranná předváděčka :joy:
jinak to že dá nějakej telefon na prdel Samsungu při zhoršených světelných podmínkách a při focení když se něco hýbe a je jedno jakej není až takovej problém (Apple nemám osobní zkušenost)

Jak to myslíte s tou nestrannou předváděčkou? Popsal jsem, jak vypadá akce pořádaná přímo společností, která telefon vyrábí a je to v článku napsané. To, že to nijak neovlivnilo moje vnímání telefonu a jeho hodnocení, mně můžete věřit a nemusíte. Nehledě k tomu, že článek v žádném případě nebyl pojat jako recenze, ta vyjde nezávisle.

V tom článku bylo, že zástupce Realme představil vizi a budoucnost a to by mně nejvíc zajímalo. Měl jsem 2x Realme telefon a byl jsem spokojenej, ale už tu značku vnímám v ČR, resp. v Evropě jako oživlou mrtvolu, která kdykoliv ze dne na den zase umře.

Myslím, že to tam je - post 200 MP éra, zaměření na fotoaparát, naslouchání mladým (ať už to znamená cokoliv). Nebudeme si nic nalhávat, byla to reklamština, ale ten mobil mě docela mile překvapil. Ale kdo mě zná, ví, že mám dlouhodobě zkušenosti hlavně s vlajkami Samsungu, takže je možné, že se jen konečně dostávám ze své mobilní bubliny :wink:

1 Like

Mně se ty telefony taky líbí, ale mám obavy o podporu do budoucna. Dokážeš si představit, že bys v brzké době změnil svůj hlavní telefon a místo Samsungu požíval třeba Pixel, OnePlus nebo Xiaomi? Neřeším teď provázanost na ostaní zařízení od Samsungu, která máš.

Já nejsem úplně správný vzorek populace, já měním telefony co rok i častěji, takže nějaká podpora po roce je mně ukradená :slight_smile:
Představím si to jen těžko, ale je to spíš kvůli zvyku. Že to fotilo líp v jedné situaci, nestačí. To propojení, ale hlavně celkově vychytané prostředí Samsungu je prostě příliš dobré a nemám dost silnou motivaci k tomu, se přeučovat.
Pokud budu konkrétní, u Pixelu mám strach z toho, že mají dost problémů a furt něco nefunguje, a protože (zatím) tu nemají ofiko zastoupení, mohl by být problém to řešit. OnePlus podobně. Navíc tahle zařízení nenabízí pokud vím 1 TB úložiště, na které jsem si zvyknul :wink:
Xiaomi jsem měl v ruce naposledy strašně dávno, ale obávám se, že opět bych měl problém s ovládáním.
Víceméně bych řekl, že bych tu koupi asi nikomu moc nerozmlouval, ale sám si změnu představím jen těžko. Navíc zrovna teď se moje S24 Ultra s fotkami zase dost vytáhla, takže tu jednu fotku v hospodě jí odpustím :slight_smile:

1 Like