Porsche, Lamborghini a teď Rolex! Který výrobce vsadí na známou značku?

Originál článek publikovaný na: Porsche, Lamborghini a teď Rolex! Kdo použije známou značku?

Redmi K70 Pro edice Lamborghini vypadá skvěle Těšíme se na Honor Magic6 Porsche Design Do světa telefonů míří značka Rolex Luxusní značky se ve světě mobilních telefonů objevují stále častěji. Už před několika lety jsme mohli obdivovat telefony Huawei Porsche Design, jeden exemplář staršího data doma ještě pořád mám. Tuto štafetu teď převzal Honor a…

Toto je zaujimava spolupraca. Realme ma dost zaujimave tieto limitky alebo spoluprace a vzdy to vyzera moc dobre. Ako napriklad kufrovy dizajn, cola telefon a podobne. Len skoda ze nikto nevie ako to teda s Realme bude. Ci bude na nasom trhu alebo nie. Uvidime :person_shrugging:

To zatím bohužel neví nikdo :confused: ale osobně Realme fandím, byla by škoda ho v Česku nemít.

1 Like

Tiez im fandim. Hlavne kazda konkurencia je dobra a Realme dokazalo niekedy fakt prekvapit a potrapit aj drahsie telefony

Telefony značky Realme mi taky přijdou zajímavé, ale co mě dost děsí je chování Realme jako firmy. Ta jejich zmatenost mi dost připomíná chování HTC poslední roky, před tím že upadly.